Vikings'de Karasakal rolünde Ray Stevenson.

Ray Stevenson, Vikingler’de.
resim: Tarih

Yaklaşan oyuncu kadrosu Yıldız Savaşları: Ahsoka gösteri büyümeye devam ediyorbu sefer bir Marvel ve Yıldız Savaşları şap Gar Saxon’ı seslendiren Ray Stevenson Yıldız Savaşları Asiler ve Klon Savaşlarıayrıca Volstagg’da oynadı Thor filmler bildiriliyor Rosario Dawson’a katılmak çok, çok uzak bir galakside. Ve kimin oynayacağını bildiğimizi düşünüyoruz..

Hollywood Muhabiri muhtemel oyuncu seçiminin haberini verdi ve onun biramiral. Ama değil o aamiral. “Kaynaklar onun dizide bir kötü adam olduğunu ve bir amiral oynayacağını söylüyor… Thrawn olmasa da,” diye yazıyor ticaret.

Ama Stevenson Thrawn değilse, kim olabilir? Elbette onun önceki Yıldız Savaşları karakter, Mandaloryalı savaşçı Gar Saxon öldü, bu yüzden o olamaz. Tahminimiz mi? Gilad Pellaeon, Thrawn’ın Timothy Zahn’ın sağ kolu atılan üçleme. O kitaplar kaldırıldı kanon yıllar önce, Ancak içinde Yıldız Savaşları Asiler final, Pellaeon isim-düştü-ave final zamanı civarında, isyancılar yaratıcı Dave Filoni, io9’a hala hayatta olduğunu doğruladı.

Filoni 2018’de “Radyo yayını orada kesilse bile, Pellaeon’un öleceğini söylemeye çalışmıyorum” dedi. “Bence onun için öyle değil. Adamla başka hikayeler görmek isterim.” Ve tahmin et kim’bu gösteriyi mi yapıyor? Gilad Pellaeon ile başka hikayeler görmek istediğini söyleyen adam.

Filoni, “İçeri girsin diye adından bahsetmek istedim, bu yüzden insanların kullanabileceği bir şey,” diye devam etti Filoni. “Ve bazen Legends’tan çıkan şeyler için yapabileceğim şey bu. başka bir c oluşturabilirimorada bir isim bul yoksa Pellaeon gibi birini oyuna sokabilirim. Ve sonra belki çizgi romanlara ya da romanlara kapılır, bilmiyorum. Ama bence bunu yapmak biraz eğlenceli olurdu ve bu fikri hayata geçirmenin bir yolu.”

Ve evet, Pellaeon acatain, ama yıllar geçti. Anlaşılan Artık bir amiral olabileceği oldukça açıktı. Tabii ki, doğrulanmadı ama çok görünüyor şöyle gibi Ahsoka bunun sonunda alacak Yıldız Savaşları Asiler final. İşte o zaman Ahsoka, Sabine Wren’i (burada muhtemelen Natasha Liu Bordizzo tarafından oynanacak) yakaladı ve en son Büyük Amiral Thrawn ile görülen Jedi arkadaşları Ezra Bridger’ı bulmaya gitti. Şu gerçek de var ki Ahsoka sırasında Thrawn’ı aradığından bahseder. Mandaloryalı ikinci sezon.

Yıldız Savaşları: Ahsoka Nisan ayında çekimlere başlayacak. Önümüzdeki yıl Disney+’ta olacağını hayal ediyoruz.


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsiniz yenisini buradan al.genel-7

Bir yanıt yazın