Cehennem Evet, Takım Elbiseli Ay Şövalyesi başlıklı makale için resim

resim: Alessandro Cappuccio/Marvel Çizgi Romanları

İle Ay Şövalyesi piyasaya sürülmeye her zamankinden daha yakın olan Marvel Studios, pelerini yavaş yavaş soymaya başlıyor Oscar Isaac’in ay süper kahramanı. Hayranlar, oyunun güncellenmiş versiyonunu görünce tamamen sersemlemişken Marc Spector’ın çizgi roman kostümü, karakterin en önemli kıyafetini giyip giymeyeceği konusunda daha çok merak ediyorlardı: beyaz takım elbise ve kravat.

Empire Dergisi’nin var şovdaki kapak hikayesi onaylar Isaac gösterişli kıyafeti giyecek. Yazarın başlangıcında, Marc’ın Bay Şövalye kişiliği olarak giymesinden bu yana hayranların favorisi oldu. Warren Ellis ve sanatçı Declan Shalvey’in sevilen 2014 koşusu ve canlı aksiyon çevirisi oldukça sadık görünüyor. Shalvey kesinlikle etkilendi ve ayrıca Yaratılışının canlı aksiyona adapte olma noktasına gelmesi çok şaşırttı. Keşke o olsaydı gerçek hakkını almak onun için.

Önümüzdeki günlerde Empire’dan daha fazla bilgi gelecek, ancak Isaac ve Marvel patronu Kevin Feige dizinin tonu hakkında konuştu. Karaktere yakın bir aşinalığı olan herkes, Moon Knight’ın oldukça garipve Isaac, tüm bu tuhaflığı karakterin sesini gerçekten bulabileceği televizyona getirmekten heyecan duyuyor. “Bizim uğraştığımız şeyler çok farklı,” dedi Isaac. “Sınırlı bir seri,” dedi Isaac, “Ama sınırlı bir seri olduğu için…Bu deneysel kaliteyi büyük bir ölçekte getirmek için daha fazla risk alabiliyoruz.”

Fragman, Marc’ın birini dövdüğü sonlara doğru ima ederkenşey?—bilinçsizliğe doğru, şovun biraz daha sert olması bekleniyor. Feige, bunun aşırı derecede şiddetli olmayacağını söyledi. Cezalandırıcı, vahşet açısından “geri çekilmeyecekler”. Feige, “Moon Knight’ın başka bir karaktere ağladığı anlar var ve bu gürültülü ve acımasız” dedi. “Diz sarsıntısı tepkisi, ‘Bunu geri çekeceğiz, değil mi?’ Numara….Ton değişimi var. Bu Ay Şövalyesi.”

Ay Şövalyesi 30 Mart’ta Disney+’ta prömiyer yapacak.


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsiniz yenisini buradan al.genel-7

Bir yanıt yazın