Micromax’ın Hindistan’da Micromax In Note 2’nin yakın zamanda piyasaya sürülmesinin ardından şirketin In serisinin bir parçası olarak yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı söyleniyor. Dedikodu Micromax In 2 ahizesinin kaputun altında bir MediaTek Helio G88 SoC’nin yanı sıra 90Hz yenileme hızına sahip 6,5 inç IPS LCD ekrana sahip olduğu söyleniyor. Akıllı telefon, 48 megapiksel birincil kamera tarafından yönetilen üçlü bir arka kamera kurulumuna sahip olacak. Tipster, akıllı telefonun fiyatlandırmasının ayrıntılarını da paylaştı. Micromax, fiyatlandırma ve teknik özellikler de dahil olmak üzere, söylentilere göre cep telefonuyla ilgili herhangi bir ayrıntıyı henüz açıklamadı.

Hindistan’da Micromax In 2 fiyatı (beklenen)

göre cıvıldamak Ishant Raj tarafından, retweetlendi Tipster Abhishek Yadav tarafından, Micromax In 2 akıllı telefon Rs arasında fiyatlandırılabilir. 10.000 ve Rs. 11.000. Şirket henüz söylentili akıllı telefon için planlarını açıklamamış olsa da, Micromax In Note 2 kısa süre önce Rs’de piyasaya sürüldü. Yalnız 4GB + 64GB depolama varyantı için 13.490.

Micromax 2 spesifikasyonda (beklenen)

Sözde Micromax In 2, 90Hz yenileme hızına sahip 6,5 inç full-HD+ IPS LCD ekrana sahip olacak. Tipster’a göre akıllı telefon, kaputun altında bir MediaTek Helio G88 SoC’ye sahip olabilir. Ancak Micromax In 2’nin RAM çeşitleriyle ilgili detaylar paylaşılmadı. Akıllı telefon, bir polikarbonat arkaya sahip olacak ve kutudan çıktığı haliyle Android 11’de çalışabilir.

Kaynak bilgisine göre, geliştirilmekte olan Micromax In 2 cep telefonu, 48 megapiksel birincil kamera, 2 megapiksel ikincil kamera ve 2 megapiksel üçüncül sensör ve 8 megapiksel özçekim içeren üçlü kamera kurulumuna sahip olabilir. ön kamera. Micromax In 2, 18W hızlı şarj desteği ile 5.000 mAh pil paketlemek üzere tasarlanmıştır. Henüz şirketten resmi bir teyit gelmediği için bildirilen detayların biraz da olsa düşünülmesi gerekiyor.
genel-8

Bir cevap yazın