Bender, mor bir şal ve yeşil elbise içinde, dolu bir arenada bir spor spikerinin karşısına çıkar.

Ekran görüntüsü: 20. Televizyon

Rağmen dünkü duyuru o Futurama son derece olası olmayan bir sekizinci sezon için geri dönecekti, dikkate değer yokluğu memnuniyetle karşılandı. John DiMaggio Geri dönen seslendirme sanatçıları listesinde, şovun yaklaşan tablosu okumalarından önce şovun Bender’ın rolünü yeniden düzenlediğine dair raporlardan sonra çok daha dikkat çekici hale geldi. Hayranlar ve DiMaggio da mutlu değil.

Açıklığa kavuşturmak için, işte tam olarak ne Son tarih neler olduğu hakkında şunları söylüyor: “Rol şu anda Pazartesi günü okunacak ilk tablodan önce yeniden şekilleniyor. Karar, DiMaggio ile yaptığı görüşmelerin ardından alındı. Futurama stüdyo 20th Television Animation, her iki tarafta da oyuncu kadrosuna yeniden katılmasını ve rolünü yeniden oynamasını istemesine rağmen durma noktasına geldi.” Tablo okuması bir kayıt değildir, bu nedenle DiMaggio ve Disney’in sahibi olduğu stüdyonun anlaşmaya varması için hala zaman var, böylece seslendirme sanatçısı gerçek kayıt başlamadan önce geri dönebilir.

DiMaggio ve 20th Television dışında hiç kimse, sorunun tam olarak ne olduğunu veya dizinin diğer iki başrol oyuncusu Billy West (Fry’ı seslendiren) ve Katey Sagal’ın (Leela) neden anlaşmalar yapabildiğini, DiMaggio’nun yapamadığını bilmiyor.. Ancak, Deadline’a göre, kaynaklar DiMaggio’nun rol arkadaşlarının pazarlık yaptığından daha fazla para istediğini söylüyor – kendini daha önemli gördüğü için değil, teklifin popülaritesiyle orantılı olmadığını düşündüğü için Futurama. Bunun gösterinin on beşinci canlanması olduğu göz önüne alındığında, DiMaggio’nun haklı olduğunu söylemek muhtemelen güvenli.

Ayrıca, DiMaggio’ya verdikleri destek konusunda neredeyse aynı fikirde olan ve Bender’ı başka birinin oynaması fikrinden duydukları dehşete kapılmış hayranlar meselesi de var. Futuramave seslendirme sanatçısı bu hayranları retweetliyor. Ben de bir hayran olarak diğerleriyle birlikteyim—Futurama Bender’ın sesi gibi DiMaggio olmadan Simpsonlar Homer olarak Dan Castellaneta olmadan. Karakter çok ikonik ve vazgeçilmezdir. Futurama Sesi değiştirmenin dizinin tüm tenorunu değiştireceğini (punto amaçlanmamıştır). Gösterinin 1999’da gösterime girmesinden bu yana Bender’ı DiMaggio seslendiriyor; ne hayranı olmaz Bu gereksiz değişime üzülecek misiniz?

Bir de Disney’in sahip olduğu bir konu var. gerçekten kötü alışkanlık Yeteneğe hak ettiği değeri vermemek, bu yüzden Bender olmasam bile prensip dışı olarak DiMaggio’nun tarafında olurdum. fan. 20th Television ve Hulu’daki insanların bu çığlığı görmelerini ve o olmadan yeniden canlanmanın pek bir anlamı olmadığını anlamalarını umuyoruz. Futurama yine. Ve eğer değilse, Belki DiMaggio gidip tüm insanları öldürme eğilimi olan, ancak blackjack ve fahişelerle sarhoş bir robot hakkında kendi şovunu yapabilir. Aslında, şovu unut.

FuturamaJohn DiMaggio ile veya olmadan, şu anda 2023’te Hulu’da yayınlanması planlanıyor.


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsiniz yenisini buradan al.genel-7

Bir yanıt yazın