New State Mobile (eski adıyla PUBG: New State) bugün 0.9.24 sürümü için bir güncelleme alıyor ve yeni bir oyun modu ve Krafton’dan battle royale başlığı için hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler içeren bazı yeni içerikler getiriyor. New State Mobile, 4v4 modu olan bir Round Deathmatch modu alıyor ve yeni bir harita olan Arena’da oynanabiliyor. Ayrıca, New State Mobile, mevcut silahlar için yeni özelleştirmelerle birlikte yeni silahlar ekledi. Krafton ayrıca, tüm takım arkadaşlarının bir oyuncuyu canlandırmak / almak için işbirliği yapması durumunda bunun daha hızlı gerçekleşeceği yeni bir özellik ekledi.

New State Mobile için 0.9.24 sürümüne güncelleme yapıldı. ilan edildi Krafton’un web sitesinde bir gönderi aracılığıyla. Güncelleme, oyun saat 11:30 IST’ye kadar tamamlanması planlanan planlı bakımdan geçtikten sonra bugün tüm kullanıcılara sunulacak.

New State Mobile yine yeni bir oyun modu ekledi – Round Deathmatch. Yeni 4v4 ölüm maçı modunda, bir takım yedi turdan dördünü kazandığında bir maç kazanılır. Yeni Arena haritasında iki takım birbirine karşı oynuyor. Yeni harita, baştan itibaren merkezin etrafına yerleştirilmiş kısıtlı bir oyun alanı alır. Round Deathmatch, Team Deathmatch ile aynı varsayılan silah ön ayarlarını alır ve oyuncular her turun başlangıcından önce bunlardan seçim yapabilir. Ek olarak, oyuncular bir el bombası, sis bombası ve flaş bombası alırlar.

Yeni Round Deathmatch modunda ayrıca bir Deployable Shield: Wide Type üssün girişinde bulunuyor ve Krafton, düşen bir takım arkadaşını diriltmek için gereken süreyi beş saniyeye indirdi.

New State Mobile, Team Deathmatch haritasını da elden geçirdi – Station. Harita genişletildi ve pek kullanılmayan rotalar ve siper sağlayan nesneler iyileştirildi. Ayrıca, öldürmeden arka arkaya dört kez ölen oyuncular, bir sonraki yeniden canlanmada seviye-3 kask ve zırh alacaklar. Krafton ayrıca Team Deathmatch kullanıcı arayüzünü yeniledi ve artık müttefikler ve düşmanlar hakkında ek bilgiler gösteriyor. Maçın sonunda, kullanıcı arayüzü her iki takımın öldürme puanlarını gösterecek. Oyun ayrıca iyileştirilmiş silah ön ayarları, öldürme serileri için yeni uyarılar ve BP ödülleri ikiye katlandı.

Krafton ayrıca birkaç yeni silah ekledi – MP5K ve Crossbow. İlki, her ataşmanla uyumlu 9 mm’lik bir SMG’dir. İkincisi, tatar yayına özel ataşmanlarla donatılabilir ve yeniden yükleme hızını yüzde 25 artırır. Her iki silah da Troi, Erangel ve Training Ground’da mevcut olacak. Krafton, DSR-1 keskin nişancı tüfeği için yeniden doldurma eylemini de geliştirdi.

Silah özelleştirmelerine gelince, M249 makineli tüfek, handguard’ın sol ve sağ taraflarına takılabilen bir balistik kalkan alır. Bu kalkanlar düşman ateşinden korur ve yok edilemez. Ancak, silah için ADS hızı biraz azalır. MP5K SMG ayrıca sol tarafa takılı bir lazer görüşü alır.

New State Mobile için bir başka yeni özellik, kooperatif canlandırma/işe alma işlevidir. Bununla, tüm ekip üyeleri katılırsa, düşmüş bir takım arkadaşını canlandırmak veya bir düşmanı işe almak daha hızlı hale gelir.

Ayrıca Krafton, oyuncuların şekillerini ve renklerini değiştirmelerine olanak tanıyan yeni nişangah özelleştirmesi de ekledi. New State Mobile ayrıca Survivor Pass Volume 4’ü de alıyor ve kahramanı Mayhem’s Doug Bikerway. Premium Pass oyuncuları bir Imperial Guard kostüm seti alacak. Oyuncular artık arkadaşlarına hediye olarak NC Mağazasından öğeler satın alabilecekler.

New State Mobile’daki araçların dayanıklılıkları ve çarpışma hasarları azaltıldı. Krafton, araca binme işlevini iyileştirdi ve araçların bagajında ​​iyileştirmeler yaptı. Geliştiriciler ayrıca battle royale modunda Troi ve Erangel haritalarında bazı iyileştirmeler yaptı.
genel-8

Bir yanıt yazın