SNK, King of Fighters efsanesinin KOF15 ile yeni bölümünü yayınlamaya hazırlanırken, Yapımcı Yasuyuki Oda, diğer karakterler için incelemelerin yapıldığını ve Kim Kaphwan gibi hayranların favorilerinin düşünüldüğünü söylüyor.

Kore sitesi ile bir röportajda khgames Twitter kullanıcısı tarafından çevrimiçi olarak çevrildi GatorayOda, King of Fighters 15 ekibinin Kim gibi karakterlerin oyuna dahil edilmesi için çeşitli talepleri değerlendirdiğini belirtti.

“Planlama sürecinde Kim de dahil olmak üzere çeşitli karakterler için talepleri gözden geçireceğiz. Kim oldukça popüler bir karakter olduğundan, bunu gerçeğe dönüştürmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Şu anda 1. yıl için kadro kesinleşti, ek karakterler daha sonra belirlenecek.”

Oyun bu ayın sonunda çıktığında 40 karakterin görüneceği onaylandığından, KOF15, önceki bölümlerde öldürülen, ancak KOF14 ile başlayan yeni hikaye nedeniyle geri dönen, hayranların en sevdiği birkaç dövüşçünün dönüşünü işaret ediyor. Taekwondo dövüşçüsü Kim Kaphwan, Fatal Fury ve KOF oyunlarında bir dayanak noktası oldu, ancak KOF 15’in kadrosunda belirgin bir şekilde yok ve şimdiye kadar piyasaya sürülen DLC dövüşçülerinin bir parçası değil. SNK’nın gelecek güncellemelerde oyun için gelecek içeriği için ne planladığını bekleyip görmemiz gerekecek.

The King of Fighters 15, 17 Şubat’ta PC ve konsollar için çıkacak. PS5 için indirme boyutuna buradan göz atın.oyun-6

Bir cevap yazın