Yeni karakter Shenhe’s Banner, The Transcendent One Returns’ü dilediyseniz, muhtemelen yanlışlıkla veya bilerek 4 yıldızlı Yun Jin’i eve getirdiniz. Her iki aktif pankartta da yer alan dört yıldız, yeni 4 yıldızlı Yun Jin, Chongyun ve Ningguang’dır.

Bu ayrıntılı Yun Jin yapısı, onun oyun tarzını, yeteneklerini, en iyi silahını ve en iyi yapı setlerini alt üst ediyor. Bilgiler, popüler Genshin YouTuber’larını özetliyor Zy0x, IWinToLoseGaming, ve Xlicederinlemesine Yun Jin kılavuzları.

Yeteneklerin ve Oyun Tarzlarının Dağılımı

Yetenekler

Yun-Han Opera Topluluğunun Direktörü yetenekli bir dansçı, şarkıcı ve dövüşçü. Kiti benzersizdir ve hasar için büyük ölçüde Normal Saldırılara dayanan belirli takım kompozisyonlarında iyi çalışır. Yun Jin, Yoimiya, Razor, Fischl, Tartaglia ve diğerleri gibi karakterlerle iyi çalışır. Savaşta, rolü bir Coğrafi destek.

Yun Jin bir sırıklı silah kullanır ve Beidou’nun Yeteneğine benzer bir Elemental Beceriye sahiptir. Beidou’nun doğru şekilde savuşturulursa daha fazla hasar veren kalkanı gibi, Yun Jin’in Elemental Becerisi, Güzelleşmeyi Açmak da aynı etkiye sahiptir. Onun yeteneği olabilir preslenmiş veya etkinleştirmek için tutuldu. Bir kez basılırsa veya hafifçe vurulursa, Yun Jin sırıklı silahını çıkarır ve fırsatlar Geo DMG.

Elemental BeceriElemental Beceri

Bir düşman saldırısının başlangıcında basılırsa daha fazla hasar verir. Sonraki, Yun Jin’in Becerisi daha fazla hasar vermek için şarj edilebilir (tutulabilir). Bu Beceri, savuşturulduğunda en fazla hasarı verir. Verilen hasar, Yun Jin’in DEF’inden daha büyük.

İleriye dönük olarak, opera sanatçısı Elemental Burst, Cliffbreaker’s Banner, fırsatlar AoE Geo DMG ve sahadaki karakterin Normal Saldırısını güçlendirir Yun Jin’in DEF’sine dayanmaktadır.

element patlamasıelement patlaması

Bir Yun Jin takım kompozisyonu için en uygun rotasyon tipik olarak şu şekildedir:

  1. Yun Jin’in Elemental Becerisini (E) savuşturmaya çalışın veya optimum HSR bırakmak için aşağı bastırın.
  2. Yun Jin’in Elemental Patlamasını (Q) beklerken ana DPS’ye veya alt DPS’ye geçin.
  3. Patlaması bittiğinde Yun Jin’e dönün.
  4. Elemental Burst’u (Q) etkinleştirin.
  5. Hemen ana DPS’ye geçin ve Normal Saldırı HSR’ı verin.

Silahlar

SilahlarSilahlar

Herhangi bir Yun Jin yapısı, bir silah arızası olmadan tamamlanmaz. Yun Jin’de silah yuvası için kullanılacak en iyi silahlar, 4 yıldızlı Favonius Lance veya Prototip Yıldız Parıltısı. Favonius Mızrağı, Energy Recharge alt durumu için harikadır ve pasif etkisi, Enerjiyi geri kazanmak için uygundur.

Prototip Starglitter, Yun Jin için mükemmel olan başka bir Energy Recharge kutuplu silahtır. İşlenebilir Tutmak ayrıca Yun Jin için olası bir Enerji Yüklemesidir; ancak, silahların pasif etkilerinden o kadar fazla faydalanmıyor.

eserler

eserlereserler

Yun Jin’in eserleri için odaklanacaksınız. DEF istatistikleri Geo çocukları, Itto, Albedo ve Gorou’yu inşa ediyor olsaydın yapacağın gibi. 4 yıldızlı Geo desteği için en belirgin set, kötü şöhretli Zengin Rüyaların Kabuğu, birçok oyuncu tarafından sinir bozucu artefakt damlalarıyla bilinir.

Yun Jin’i tam olarak inşa edebilirsiniz. 4 parçalı Kabuk veya bir 2 parçalı Kabuk ile eşleştirilmiş 2 parçalı Bölünmüş Kader Amblemi %20 Enerji Doldurma Bonusu için.

Ancak, eğer Yun Jin’i inşa etmeyi planlıyorsanız bir ana DPS, yukarıdaki iki set dışında başka seçenekleriniz de var. Onun üzerine inşa edebileceğiniz bir set 4 parçalı Geri İzleme Bolide. 2 parçalı bir set, kullanıcının Kalkan Gücünü %35 artırırken, 4 parçalı bir set, bir kalkan tarafından korunurken, taşıyıcıya Normal ve Yüklü Saldırılarda ek %40 HSR verir.

Ana istatistikler için, olabildiğince kolay. Kadeh, Kumlar ve Çember üzerinde DEF. Ancak, Energy Recharge’ınız azalıyorsa, DEF Sands’i ER’ye çevirebilirsiniz. Ek olarak, bir Favonius Mızrağı kullanıyorsanız ve silahın pasifini kullanmak istiyorsanız, DEF Çemberini bir CRIT Rate parçasına çevirebilirsiniz.

Alt istatistikler için %DEF, Enerji Yeniden Doldurma ve CRIT Oranı/DMG’ye odaklanın.

alt istatistikler:

  • %DEF
  • Enerji Şarjı
  • KRİT Oranı/DMG

Çözüm

F2P veya düşük harcama yapan Genshin oyuncuları için, bu kadar çok karakter, özellikle de yeni karakterler oluşturmanın en zor yanı, bunu yapmak için yeterli Mora’ya sahip olmamaktır. Reçinelerini asla kapatmayan ve her gün komisyon yapmak için giriş yapan dindar bir oyuncu değilseniz, birkaç gözyaşı dökmeden tüm karakterleri en iyi şekilde oluşturmak zor olacaktır.

Yun Jin’i mi inşa edeceksin? Sancağı bilerek onun için çektiyseniz ya da Shenhe ve Xiao için çekerken onu yakaladınız, umarız bu yapı, kitiyle ilgili yanlış anlaşılmaları giderir ve size onu nasıl düzgün bir şekilde inşa edeceğiniz konusunda bir fikir verir.oyun-5

Bir yanıt yazın