Dell’in günlük anlaşmaları oldukça sık dönüyor, ancak bazen birkaçı, Dell sadece biraz yer açmak istediği için geçerliliğini koruyor. Bu öylece kalacak bir anlaşma değil. Alienware m17 R4 oyun dizüstü bilgisayarını Dell’in çevrimiçi mağazasından yalnızca 1.469,99 $ gibi düşük bir fiyatla biraz daha uzun bir süre için alabilirsiniz. Bunun bir Son Şans anlaşması olduğuna dair bir uyarı var, bu da fiyatın çok yakında buraya sıçrayacağı anlamına geliyor. Bu makinedeki grafik kartı ve işlem gücü göz önüne alındığında, fiyat harika. Kesinlikle “ucuz” olmasa da, aslında yüksek seviyeli dizüstü bilgisayar fiyatlarının en düşük ucunda, bu yüzden bunun için ödeme yapmak için federal bir kredi almayacaksınız ya da başka bir şey.

Alienware M17 R4 Oyun Dizüstü Bilgisayarı

Alienware m17 R4 oyun dizüstü bilgisayarı

Bu yapılandırma, 10. nesil Intel Core i7 işlemci, 1 TB M.2 katı hal sürücüsü, 16 GB RAM ve Nvidia GeForce RTX 3070 grafik kartı içerir. Diğer özellikler arasında Thunderbolt 3 bağlantı noktası, 360Hz 17,3 inç ekran, Wi-Fi 6 ve daha fazlası bulunur. Yüklendi ve gitmeye hazır.

Dell’de 1.469,99 ABD doları

Alienware’in sürekli olarak öne çıktığı yerlerden biri de ekranlar. Dizüstü bilgisayarda başka ne varsa, film izlerken, video oyunları oynarken veya yapmak istediğiniz her şeyi yaparken harika görünecek. 17,3 inçlik ekran 1920 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip. Ancak asıl özellik 360 Hz’e kadar çıkabilen yenileme hızı. Bu, daha büyük bir masaüstü monitör için bile çılgınca bir sayı. Nvidia grafik kartında oynarken ekran yırtılmasını azaltmaya ve performansı artırmaya yardımcı olan Nvidia G-Sync teknolojisi ile video oyunlarınız düz.

Diğer dahili bileşenler arasında Max Turbo Frekans ile 5.0 GHz’e kadar hıza sahip 10. nesil Intel Core i7-10870H bilgisayar işlemcisi, 16 GB DDR4 RAM ve en sevdiğiniz oyunlar için size bolca alan sağlayan 1 TB M.2 katı hal sürücüsü bulunur. ayrıca büyük hızlarda yükleniyor.

Ayrıca kablosuz bağlantı için Killer Wi-Fi 6 ve Bluetooth 5.1, bir Thunderbolt 3 USB-C bağlantı noktası ve en sevdiğiniz çevre birimlerini bağlamak için birden fazla USB-A bağlantı noktası elde edersiniz.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.genel-20

Bir yanıt yazın