Öykünme ön ucu RetroArch, 1.10.0 güncellemesini yeni aldı ve bununla birlikte programın çevrimiçi netplay seçeneklerinde bir dizi iyileştirme geliyor. Ayrıca Vulkan için HDR desteği, yeni XMB menü seçenekleri ve Direct3D 10 ve 11 için bir VSync takas aralığı geçişi var, ancak çevrimiçi seçeneklerdeki iyileştirmeler buradaki en heyecan verici bitler.

Burada netplay için “çok sayıda iyileştirme” var, bunlara ayrıntılı olarak açıklanmayan ancak daha sorunsuz bir deneyim sunması gereken bazı teknik değişiklikler dahildir. Dolu yama notları yeni bir geçiş sisteminin artık hazır ve çalışır durumda olduğunu, metin sohbetinin uygulandığını ve gerçekte hangi oyunlara bağlanabileceğinizi görmenize yardımcı olmak için arayüzün bazı iyileştirmeler aldığını açıklayın.

RetroArch’ın netplay seçenekleri genellikle harika olmuştur; bu aktarma sunucuları, eski oyunları arkadaşlarınızla çevrimiçi oynamayı çok uygun hale getirerek VPN veya bağlantı noktası yönlendirme ihtiyacını ortadan kaldırır. Ama aynı zamanda ciddi ve ara sıra bozuldu, bu yüzden umarım bu yama biraz işe yarar.

RetroArch geliştiricileri, PC öykünücülerinizde gerçek, orijinal oyun kartuşlarıyla oynamanız için kolay ve uygun maliyetli bir yol sağlayacak bir girişim olan Açık Donanım Projesine olan ilgiyi de ölçmeye devam ediyor. Yeterli taleple geliştiriciler, N64 bağdaştırıcılarının ilk çalıştırmasının bu yıl çıkabileceğini kaydetti.oyun-2

Bir yanıt yazın