Apex Legends’ın Olympus haritası önümüzdeki sezon oldukça farklı görünecek. Bazı alayların ardından, Respawn Entertainment şimdi Olympus’un yeni harap halini öne ve merkeze koyan yeni bir fragman gösterdi.

Fragman, Mad Maggie’nin tipik bir battle royale oyunu için bir gemiden haritaya atılmasıyla başlıyor. Bir ekipten kaçtıktan sonra, kısa süre sonra yüzeyin altında tanıyabileceğiniz gizemli bir figüre rastlar. Maggie’nin tanıtım fragmanı. Adam kısa süre sonra yeni diş tüküren savaşçıyı Olympus’un yüzeyine geri göndermeden önce bir terminalde bir dizi başlatır. Yüzen harita gökten düşmeye başlamadan önce yeni bir konuma ışınlandığında işler ters gitmeye başlar. Yüzen kara kütlesi, aşağıdaki zemine çarpmamak için kısa sürede dengelenir, ancak her şeyin yerin etrafında savrulmasını durdurmak için yeterli değildir.

Fragman aynı zamanda gizemli adamın Octane’nin babası, bir ilaç şirketinin CEO’su Eduardo Silva olduğunu da doğruluyor. Maggie, daha sonra “baba?” diye soran Octane ile buluşmadan önce gizemli adamın gözlüklerini kaydırmayı başarır. yeşil gözlükleri fark edince.

Fragmanı aşağıdan yakalayabilirsiniz:

Yenilenen Olympus ve Mad Maggie’nin yanı sıra Apex Legends, Defiance’ın ilk üç haftası için Control adlı sınırlı süreli bir moda da kavuşuyor. Esasen, bölgeleri kontrol etmek için savaştığınız dokuza dokuz bir maç.

Apex Legends 12. sezon çıkış tarihi 8 Şubat, yani beklemek için fazla zamanınız yok.oyun-2

Bir yanıt yazın