Kitapları vurmaya hazır olun, çünkü Two Point Campus bir Mayıs çıkış tarihini kilitledi. Two Point Campus, Two Point Hospital’ın ayak izlerini takip ederek kendi Üniversitenizi kurmanıza ve yönetmenize olanak tanır ve eşit derecede aptal öğrencilere aptal sınıflar sunar. Two Point Campus için yeni bir teaser fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

SEGA, Japonya’da Yeni Bir SEGA Sapporo Stüdyosu Oluşturuyor

Daha fazlasını bilmeniz mi gerekiyor? İşte resmi Two Point Campus açıklaması…

Two Point Campus’te hayallerinizdeki kampüsü inşa ederken, öğrencilerinizin hayatlarını onlara anlamlı ilişkilerle, ders dışı etkinliklerle ve tabii ki en kaliteli eğitimle dolu bir yaşam serüvenini yaşatmak için şekillendirebileceksiniz. Mutlu öğrenciler ve iyi notlar, Kampus prestijinde artışa yol açacaktır, bu da daha fazla öğrenci kaydedebileceğiniz ve tesadüfen daha fazla para kazanabileceğiniz anlamına gelir.

Tipik akademik ücretten ziyade, Two Point County’deki öğrenciler, büyük boy mutfak lezzetlerini nasıl yapacaklarını öğrenecekleri Gastronomi gibi birçok tuhaf ve harika kursun tadını çıkarırlar. Bilimin, öğretmenlerin ve öğrencilerin bir araya gelerek dev robotlar oluşturduğu Robotik derslerine teknolojiye daha yatkın öğrenciler katılabilir. Her öğrencinin kendine özgü karakter özellikleri vardır, bu nedenle onları üniversitenizin mirasını gururla taşıyacak çok yönlü bireyler olarak geliştirmek için tüm benzersiz ihtiyaçlarını karşıladığınızdan emin olmanız gerekir.

Two Point Hospital gibi Two Point Campus da büyüleyici, erişilebilir ve derin bir yönetim simülasyonudur, ancak ilk kez Kampüsünüzü sıfırdan inşa edebileceksiniz. Öğrencileriniz için şık yurtlar tasarlayın, süslü yollar ve ormanlar düzenleyin ve kendi eğitim şaheserinizi oluşturmak için kullanımı kolay yeni yaratıcı araçlarla Kampüsünüzü süsleyin.

Two Point Campus için ön siparişler açıldı Çoğu platformda, size Two Point Hospital için bazı hediyeler de dahil olmak üzere bazı bonus öğeler kazandıracak (o oyuna sahip olmanız durumunda).

Two Point Campus, okul yılında 17 Mayıs’ta PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve Switch’te çalıyor. Oyun, 1. Günde Xbox Game Pass’in hem PC hem de konsol sürümlerinde mevcut olacak.genel-17

Bir yanıt yazın