Redmi Note 11S akıllı telefon, birkaç haftadır sızıntıların ve söylentilerin bir parçası. Redmi Note 11S’nin teknik özellikleri henüz Çinli akıllı telefon markası tarafından resmi olarak onaylanmadı. Ancak öncesinde, bir tahminci yaklaşmakta olan Redmi Note serisi telefonun ekran ayrıntılarını önerdi. Son zamanlarda, Redmi Hindistan ve Xiaomi Küresel Başkan Yardımcısı Manu Kumar Jain, Twitter’da akıllı telefonun Hindistan lansmanını yaptı. Telefonun Çin pazarına giremeyeceği bildiriliyor. Redmi Note 11S’in 108 megapiksel birincil sensör tarafından yönetilen dörtlü bir arka kamera ünitesine sahip olması bekleniyor.

Yaklaşan Redmi Note 11S el cihazının ekran detayları şunlardı: gönderildi Twitter’da ünlü tipster Mukul Sharma (@stufflistings) tarafından. Sızıntıya göre Redmi Note 11S, AMOLED panele sahip olabilir. Redmi Hindistan’ın resmi Twitter tanıtıcısı cevap verdi “2022’de Redmi Note lansmanları ile yüksek standartlar belirledik. 2022 neden farklı olacak?” Buna dayanarak, şirketin en son telefonda bir AMOLED paneli sağlama olasılığının yüksek olduğunu tahmin etmek güvenli. Ancak marka, henüz Redmi Note 11S’nin teknik özelliklerini paylaşmadı.

Redmi Note 11S’nin lansmanı geçtiğimiz günlerde Redmi Hindistan ve Xiaomi Global Başkan Yardımcısı Manu Kumar Jain tarafından Twitter’da alay edildi.

Ek olarak, Redmi Note 11S’nin iddia edilen görüntüleri çevrimiçi olarak sızdırıldı. Sızdırılan görseller, akıllı telefonun dörtlü arka kamera birimi taşıyacağını gösteriyor. Yakışıklı 108 megapiksel Samsung ISOCELL HM2 sensör, ultra geniş açılı lensli 8 megapiksel Sony IMX355 sensör, 2 megapiksel Omnivision OV2A makro kamera ve 2 megapiksel derinlik sensörü ile birlikte gelecek. Redmi Note 11S’nin, merkezi olarak hizalanmış bir oyuk ve yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcıya sahip bir delikli ekrana sahip olduğu söyleniyor. Redmi Note 11S’nin ayrıca bir MediaTek SoC tarafından desteklendiği söyleniyor.

Yakışıklı daha önce birden fazla sertifika web sitesinde görüldü. Daha önce 220111TSI model numarasıyla BIS (Hint Standartları Bürosu) sertifikasyon web sitesinde görülmüş ve Hindistan’ın yakında piyasaya sürüleceğini ima etmişti. Redmi Note 11S, benzer model numaralarını taşıyan Tayland Ulusal Yayın ve Telekomünikasyon Komisyonu (NBTC) ve Avrasya Ekonomik Komisyonu (EEC) web sitelerinde de görüldü.


En son teknoloji haberleri ve incelemeler için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebook, ve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Nithya P Nair, dijital gazetecilikte beş yıldan fazla deneyime sahip bir gazetecidir. İş ve teknoloji vuruşlarında uzmanlaşmıştır. Kalbinde bir yemek tutkunu olan Nithya, yeni yerler keşfetmeyi (mutfakları okumayı) ve sohbetleri canlandırmak için Malayalam film diyaloglarına gizlice girmeyi sever. Daha

Jio 4,34 Milyon Aboneyle En Büyük Kablolu Geniş Bant Sağlayıcısı Oldu, BSNL’yi devirdi: TRAI

İlgili Öyküler

.genel-8

Bir yanıt yazın