Scott Bakula, Kuantum Sıçramasında.

Quantum Leap, TV’ye geri dönüyor olabilir.
resim: NBC

kaderi zaman-seyahat doktoru Dr. Sam Beckett sonunda açığa çıkabilir. NBC, yeni bir versiyonu için bir pilot sipariş etti Kuantum Sıçraması bu 30 yıl olacak orijinal TV şovu sona erdikten sonra. Kuantum Sıçraması projesini geri getirmek için bir araya getirilen ve umarım çözen yeni bir ekibi takip edecek. bunca yıl önce Sam’e ne oldu.

Çeşitlilik tarafından yazılan şovun haberlerini bildirdi La Brea yönetici yapımcılar Steven Lilien ve Bryan Wynbrandt. Orijinal dizi yaratıcısı Donald P. Bellisario aynı zamanda yapımcıdır. Orijinal yıldız Scott Bakula’nın dönüşü hakkında hiçbir haber yok. Ancak Açıklamaya göre, görünse bile destekleyici, hatta kamera hücresi rolünde olacakmış gibi geliyor.

Başlangıçta 1989 ve 1993 yılları arasında beş sezon boyunca koşan, Kuantum Sıçraması Sam Beckett’in (Bakula) hikayesini anlattı tarihin yanlışlarını düzeltmek için zaman içinde diğer insanların bedenlerine sıçrayan. Yol boyunca en iyi arkadaşı Al tarafından yönlendirildi, geç oynanan Dekan Stockwell, ona bir hologram olarak görünen. Dizi, Sam’in bunu sonsuza kadar yapmak zorunda kalacağı iddiasıyla sona erdi, bu da hayranları bugün bile üzüyor.

Ancak son yıllarda bir geri dönüş Kuantum Sıçraması kaçınılmaz görünüyordu. Bellisario ortaya çıktı bir film yazdı gösteriye dayanarak, bir daha fazla pozitif alternatif son su yüzüne çıktı, ve Bakü kendisi şovun geri dönebileceğini duyduğunu söyledi. Öyle ve şimdi sadece NBC yöneticilerinin pilotu birkaç bölüm daha yayınlayıp yayınlamaya yetecek kadar sevip sevmemesi önemli.

Serbest bırakıldığında, Kuantum Sıçraması gizem ve dünya inşa etme açısından zamanının ilerisindeydi, aynı zamanda belki bilimkurgu ile ilgilenmeyen bir izleyici için hafif ve erişilebilirdi. Yayından kaldırıldığından bu yana geçen 30 yılda bilimkurgunun zirveye yükseldiğini varsaymalısınız.pop kültürünün zirvesi, gösteriyi bir zamanlar olduğu kadar başarılı kılabilir. Ya da kırılması imkansız bir somun.


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsiniz yenisini buradan al.

.genel-7

Bir yanıt yazın