Görünüşe göre Star Wars: Jedi – Fallen Order’ın devamını er ya da geç göreceğiz, çünkü içeriden çok sayıda güvenilir kişi oyunun bu yıl E3 zamanından önce açıklanacağını bildiriyor. Oyunun bu yıl piyasaya sürülmesi hedefleniyor, ancak 2023’ün başlarına ertelenebilir. Aslında Fallen Order 2 olarak adlandırılması da pek mümkün değil.

Muhabir Jeff Grubb, Fallen Order devam filminin “E3’ten önce duyurulması gerektiğini” söylüyor. GrubbSnax podcast’i (ödeme duvarlı). “Birçok kez söyledim, ‘bu yıl erken olacak’ gibi. Bunu tanımlayalım: E3’ten önce, muhtemelen Mayıs zaman diliminde de olacak. Mayıs 4 işe yarayabilir, ancak temelde bu oyun hakkında E3’ten önce önemli bir şekilde haber almayı bekliyoruz.”

4 Mayıs, Star Wars hayranları arasında Lucasfilm ve Disney’in artık franchise için büyük bir pazarlama gününe dönüştüğü bir şaka. Grubb, yıllık hayran buluşması olan Star Wars Celebration’ın 26-29 Mayıs tarihleri ​​arasında gerçekleşmesi planlanıyor ve duyuru için başka bir olası yer olduğunu düşünüyor.

Yıldız Savaşları blogu Bespin Bülteni (Daha önce KOTOR yeniden çevrimi hakkında duyurudan aylar önce rapor edilmişti) “konuştuğum bir kaynak bana, ekibin hala her gün almasına ve bir video oyunu üzerinde çalışmanın getirdiği komplikasyonlarda gezinmesine rağmen bana söyledi. Ancak amaç, Star Wars Celebration 2022’deki görüntüleri resmi olarak ortaya çıkarmak. Daha önce birden fazla kaynak, geçen yıl bana Respawn’ın Fallen Order’ın devam filminden görüntüleri gelecek yıl Celebration’da yayınlamayı planladığını söyledi ve hala plan bu gibi görünüyor. şu anda.”

Hem Grubb hem de Bespin Bulletin, EA ve Respawn’ın Fallen Order devam oyununun 2022’nin sonlarında lansmana hazır olacağı konusunda umutlu olduğunu, ancak 2023’ün başlarına kayabileceğini söylüyor. Grubb’un dediği gibi, “hala bu yıl içinde çıkma şansı var. , ama anladığım kadarıyla bu giderek azalan bir şans.”

Bespin Bülteni şunları ekliyor: “İnanıyorum [the new game] Fallen Order adını taşımayacak – bu Star Wars Jedi olacak: ardından yeni bir altyazı gelecek” ve oyunun “öncüllerinden daha büyük rollere sahip geri dönen karakterlerin yanı sıra, geçmişteki heyecan verici Star Wars karakterlerini de içerecek” diyor. ‘ ilk taksitte yer aldı. ”

Fallen Order devamı üzerinde geliştirme, ilk oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana aşağı yukarı açık bir sır oldu. Respawn, geçen yıl başka bir üçüncü şahıs aksiyon/macera Star Wars oyununa işaret eden iş ilanları bile yayınlıyordu. En iyi Star Wars oyunlarından daha fazlası için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.oyun-2

Bir yanıt yazın