Shokz Kemik İletimli Kulaklıklarını Hissedebileceğiniz Ekstra Bas İle Yeniledi

resim: Şokz

Kablosuz kulakiçi kulaklıklar, kulaklarınıza tıkıldığında sesi engelleyen kulak tıkaçları gibi etkili bir şekilde çalışır. Dikkatinizi dağıtacak şeyleri ayarlamak, etrafınızda olup bitenleri duymak daha güvenli olduğunda o kadar da iyi değil. Shokz’un soruna çözümü, kulakları tamamen atlamak ve sesi kullanıcının elmacık kemiklerinden iletmek olmuştur ve OpenRun Pro adlı en yeni nesil, hissedebileceğiniz ek bas performansı vaat ediyor.

Orta seviye kablosuz kulaklıklar bile artık etrafınızdaki sesleri yükseltmek için yerleşik mikrofonları kullanarak çevrenizden daha fazla haberdar olmanıza yardımcı olan özellikler sunuyor. Koşuya çıktığınızda veya hatta yoğun bir şehirde dolaşırken bile müziğinizin keyfini çıkarırken arabaları ve diğer tehlikeleri duymanızı sağladığından kullanışlı bir özelliktir. Sorun şu ki, ortam sesini artırma genellikle çok doğal olmayan ve rahatsız edici geliyor, bu nedenle çoğu ya bunu kullanmıyor ya da yalnızca tek bir kulaklık kullanıyor.

Shokz Kemik İletimli Kulaklıklarını Hissedebileceğiniz Ekstra Bas İle Yeniledi

resim: Şokz

Shokz (eski adıyla AfterShokz) soruna kendi çözümü her zaman akıllıca olmuştur. Ses dalgalarını kulak kanalından aşağı atmak yerine, kulakların hemen önüne oturan bir çift titreşimli dönüştürücü kullanarak bunları kullanıcının elmacık kemikleri aracılığıyla iletir. Yaklaşım, müziği kulak zarlarına iletmeye devam ediyor, ancak bunun yerine ortam seslerini doğal olarak almak için kulakları tamamen açık bırakıyor.

Sporcuları hedefleyen her kulaklık üreticisi bu yaklaşımı benimsemez çünkü kemik iletimi yoluyla iletilen ses, kulakiçi kulaklıklar veya kulak üstü kulaklıklar kadar zengin veya dolu değildir ve genellikle müzik dinlemeyi çok keyifli hale getirebilecek düşük frekanslı frekanslardan yoksundur. . Bu, Shockz’ın, şirketin dönüştürücü teknolojisinin dokuzuncu nesline ve Shokz TurboPitch adlı yeni bir özelliğe sahip yeni OpenRun Pro Premium Kemik İletimli Spor Kulaklıkları ile özellikle ele aldığı bir dezavantajdır, böylece daha düşük frekanslar daha belirgin bir şekilde duyulur ve hatta hissedilir. Shokz ayrıca ilk kez iki EQ ayarını içeren eşlik eden bir mobil uygulamayı da sunuyor: müzik için ‘Standart’ ve podcast’leri dinlerken sesleri daha net hale getirmek için ‘Vocal Booster’.

Shokz Kemik İletimli Kulaklıklarını Hissedebileceğiniz Ekstra Bas İle Yeniledi

resim: Şokz

Diğer yükseltmeler, OpenRun Pro kulaklıklarındaki daha büyük kısayol düğmeleri ve yeniden konumlandırılmış bir şarj bağlantı noktası içerir. Ne yazık ki, tescilli bir şarj kablosu hala gereklidir ve asla kaybetmek istemeyeceğiniz başka bir aksesuar olacaktır. IP55 su ve toz derecesine sahip Open Run Profesyonelleri, yağmurda veya aşırı terle giyildiğinde de gayet iyi çalışır, ancak birçok cihazda olduğu gibi, yanlışlıkla suya batmaktan kaçınmak isteyeceksiniz.

Pil ömrü, bir saatlik tam şarjdan sonra 10 saatlik oynatma olarak derecelendirilmiştir. Ancak beklenmedik bir şekilde öldüklerinde onları tamamlamak için yalnızca beş dakikanız varsa, daha sonra yine de bir buçuk saatlik oynatma almayı bekleyebilirsiniz. Yeni Shokz OpenRun Pro Premium Kemik İletimli Spor Kulaklıkları bugün ön siparişe açıldı. Shokz web sitesi 180 dolara, sadece siyah renkte. Alternatif bir renk tercih ederseniz, bu yılın sonlarına kadar beklemeniz gerekecek.

.genel-7

Bir cevap yazın