2022 Super Bowl’a daha bir aydan fazla zaman varken, şu anda gerçekleşen destansı Super Bowl TV fırsatlarıyla büyük maça hazırlanabilirsiniz. Super Bowl TV satış rehberimiz, Best Buy, Walmart ve Amazon gibi perakendecilerin çeşitli 4K, OLED ve QLED TV tekliflerini içerir.

En iyi Super Bowl TV anlaşma seçimlerimiz, QLED ve ses kontrolü gibi özelliklere sahip orta boy 50 inç TV’den 75 inçlik devasa bir sete kadar her şeyi ve tüm futbol izleme ihtiyaçlarınızı karşılayacak çeşitli fiyatları içerir.

Super Bowl TV fırsatlarımızı üç kategoriye ayırdık: Super Bowl izlemek için en iyi TV’ler, en iyi orta sınıf TV’ler ve en iyi bütçeli TV’ler. Her kategoriye bir dizi farklı boyut ekledik ve ayrıca günün Super Bowl TV anlaşmamız için göze çarpan bir model seçtik.

Bu kılavuzu, büyük oyuna giden en iyi Super Bowl TV fırsatlarının tümü ile güncelleyeceğiz, bu nedenle en son teklifler için bu sayfayı yer imlerine eklediğinizden emin olun.

Haftanın Super Bowl TV Fırsatı

En iyi Super Bowl TV fırsatları 2021:

1. Genel olarak En İyi Super Bowl TV

Ekran boyutu: 48 inç, 55 inç, 65 inç, 77 inç, 83 inç | Çözünürlük: 4K HD | Ekran teknolojisi: OLED | Akıllı televizyon: LG ThinqQ AI, webOS | kavisli: Numara

Çarpıcı görüntü kalitesi

WebOS akıllı platformu

Ultra ince tasarımgenel-4

Bir yanıt yazın