Killcutter'ın “Bekleyen Emirleri” benzersiz bir bilim kurgu ortamında bir İzci Trooper'ı gösteriyor.

Burada io9’da Hasbro’nun Siyah Serisini sevdiğimiz bir sır değil. Yıldız Savaşları oyuncaklar. Her fırsatta onlar hakkında yazıyoruz, genellikle ciddi haber son dakika modası, ile diğer zamanlar içten özlemve hatta bazen aptal bir hayranlıkla. Temel olarak, bu 6 inçlik güzellikleri kapatabilirsek, yapacağız.

Bu yüzden Killcutter’dan geçen bir sanatçı, Black Series figürlerini kullanarak inanılmaz sanatını bize gösterdiğinde, bunu sizinle paylaşmak zorunda kaldık.

Chuck Eiler aka Killcutter, io9’a e-posta yoluyla “Çalışmamı tanımlayacak olsaydım, tıpkı filmlerde olduğu gibi pratik ve dijital efektlerin bir karışımı olduğunu söyleyebilirim… oyuncaklar hariç” dedi. Chicago, IL sakini, kurumsal pazarlamada yaratıcı bir direktör ve pandemi vurduğunda, en sevdiği şeylerden birkaçını harmanlayarak biraz zaman öldürmeye karar verdi: fotoğrafçılık, photoshop ve Yıldız Savaşları oyuncaklar. “80’lerde çocukken aksiyon figürlerinin her şeyini severdim ama Yıldız Savaşları”dedi. “Bütün oyuncaklara ve oyun setlerine sahiptim ve arka bahçede dünyalar yaratmak ve yaratıcılığımı körüklemek için oynayarak sayısız saat harcadım. Bu yaratıcılığın kariyer yolumu körüklediğine gerçekten inanıyorum.”

Çok akıllıca bir karar olduğunu söylemeliyiz. Killcutter’ın daha fazla çalışması için ziyaret edebilirsiniz. Instagram, kol saati YouTube’daki videoları işleyinveya bu slayt gösterisine tıklayın. Birçoğu, Star Wars ile farklı tanınmış bilimkurgu başlıklarını karıştıran fotoğrafların çoğu, kendi kendini açıklayıcı niteliktedir.

.genel-7

Bir cevap yazın