Bu haftanın başlarında, popüler battle royale oyununu uzun bir süre çevrimdışı bırakan beklenen bir Fortnite sunucu kesintisi yaşandı. İyi haber şu ki, geliştirici Epic oyuncuları ödüllendirmek ve “kayıp zamanı telafi etmek” istiyor – oh, ve o sinir bozucu haydut tatil hediyesini halletmek.

Bu haftanın başlarında, 29 Aralık’ta, Fortnite beklenmedik bir şekilde çöktü belirtilmemiş “denge sorunları” nedeniyle saatlerce sürdü ve tatil zorluklarının çoğunun zamana ne kadar bağımlı olduğu düşünüldüğünde, pek çok hayran bundan etkilenmedi. Ancak Epic, oyuncuların “kaybedilen zamanı telafi etmesine” yardımcı olmak için bu sorunlar için önümüzdeki hafta bir tür ödül planlıyor. Geliştirici ne yapacağını belirtmedi, ancak bir XP hediyesi makul görünüyor.

Hediyeler ve ödüllerden bahsetmişken, şu anda Fortnite oyuncularının karşılaştığı diğer garip küçük sorun Kış Köşkü’nde. Winterfest kutlamasının bir parçası olarak, oyuncular Fortnite’ın ana menüsünden Lodge’u ziyaret edebilir ve ifadelerden görünümlere kadar çeşitli hediyeler alabilirler – ancak şu anda biraz bozuk.

Şu an itibariyle oyun, oyuncuların açması gereken bir hediyenin daha olduğunu bildiriyor – ancak bulunacak bir tane yok, sadece bir sürü boş kutu var. Epic ayrıca bunun küçük bir sorun üzerinde çalıştığını da söylüyor, bu yüzden umarım oyuncular yakında o haydut tatil hediyesini alacaklar.

2021’de olduğu gibi, Winterfest neredeyse bitti, bu yüzden hala yapabiliyorken tüm hediyeleri ve ödülleri aldığınızdan emin olun. Veya Boba Fett, o da iyi.

“şema”:”sayfa”:”içerik”:”başlık”:”Fortnite oyuncuları bir sunucu kesintisi ödülü ve sahte Noel hediyeleri alabilir”,”tür”:”haberler”,kategori”:”fortnite “,”user”:”loginstatus”:false,”game”:”yayıncı”:”Epic Games”,”tür”:”Survival”,”title”:”Fortnite”,”türler”:[“Survival”,”Free to Play”,”esports”]oyun-2

Bir yanıt yazın