Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: MASSNECK PRO Gelişmiş Boyun Masaj Aleti, 22 Aralık’tan itibaren Mashable Shop’ta sadece 87,95 $’dır.


Dolabınızın arkasında toz topladığını hayal edebileceğiniz için kişisel bir masaj aleti satın almaktan vazgeçtiyseniz, bu boyun masajı tam size göre. Gerçek ağrı kesiciyi hızlı bir şekilde sağlamak için olması gerektiği kadar büyüktür. Ve en iyi yanı, tamamen giyilebilir olmasıdır; temelde boynunuza yerleştirebilir ve unutabilirsiniz.

MASSNECK PRO Gelişmiş Boyun Masajı genellikle 129 $’dır, ancak %31 indirimli olarak satılmaktadır, bu nedenle bu gergin kasları rahatlatmak için gerçekten hiçbir mazeret yoktur.

MASSNECK PRO, kasları kaynağında hedef alan ve doku elastikiyetini azaltarak rahatlama sağlayan kırmızı ışık boyun terapi cihazıdır. Boyun masajından faydalanmak için yoğun egzersizler yapmak zorunda değilsiniz. Bütün gün masa başında oturan, koşan, sık sık yürüyen veya yan yatarak uyuyan herkes bu masajı birkaç gün kullandıktan sonra farkı görebilir.

Bu cihaz, katlayıp çantanıza veya sırt çantanıza koymanıza olanak tanıyan kullanışlı bir tasarıma sahiptir, böylece ihtiyacınız olduğunda dışarı atabilirsiniz. İster işe gidip geliyor olun ister masanızda oturuyor olun, bu spa benzeri masajın sunduğu 15 farklı yoğunluk seviyesinden yararlanmanın tam zamanı. Isıtmalı PI tabakaları kan dolaşımını teşvik etmeye ve iyileşmeyi teşvik etmeye yardımcı olur. Paslanmaz çelik elektrotlarla, açma düğmesine basar basmaz hassas bir basınç tahliyesi elde edeceksiniz.

Aşağıdaki videoda kas ağrısını nasıl hedeflediğini görün:

MASSNECK PRO katlanabilir boyun masaj aletinin fiyatı 129$’dır, ancak sınırlı bir süre için %31 indirimli tıraş olabilirsiniz. Bu, onu sadece 87,95 $ karşılığında eve götürebileceğiniz anlamına gelir. Yeni bir yıla girerken tükenmişlikle başa çıkmanın harika bir yolu.

Fiyatlar değişebilir.

Kredi bilgileri: Mastürbasyongenel-2

Bir yanıt yazın