Woot’un muhteşem Pixel Tablet’te %26 tasarruf etmenizi sağlayan tatlıdan da tatlı teklifini hatırlıyor musunuz? Bu çok kısa bir süreliğine yayına girdi ve artık bitti ve gitti. Eh, bu artık bitti ve gitti. Peki şimdi hangi satıcının belirli bir boya işini hemen hemen aynı indirimle sunduğunu biliyor musunuz? Tabii ki Amazon!

Şu anda Porselen Şarj Ünitesi bulunan modelde %24 tasarruf edebilirsiniz. Bu, genellikle maliyeti 500 $’a kadar çıkan bir tablette 120 $ tasarruf etmenizi sağlar! Bu arada Amazon daha önce hiç bu kadar cazip indirimler sunmamıştı. Başka bir deyişle, eğer bir Google hayranıysanız ve onun ilk tablet mükemmelliğini tatmak istiyorsanız, şimdi harekete geçme zamanı.

Pixel Tablet, en güçlü Android tabletiniz olmasa da fena da değil. Piyasadaki en iyi tabletlerden biri olan bu kötü çocuk, gelişmiş konuşmayı metne dönüştürme, fotoğraf son işleme ve daha fazlası için harika bir Tensor G2 çipine sahiptir.

Bunun yanı sıra, parlak, iyi bir renk dengesi ve kayda değer bir keskinlik sunan 10,95 inçlik harika bir ekrana sahip oluyorsunuz. Bu, çoğu sıradan kullanıcı için yeterince iyi olmalıdır. Yine de OLED tablet ekranlarına alışkınsanız bu kötü çocuğun ekranından pek memnun kalmayabilirsiniz.

Bu Android 13 cihazı, görüntülü görüşmeler sırasında sizi etkileyecek. Ön kamera, parlaklık düzeylerini kusursuz bir şekilde ayarlayarak yüzlerin doğal görünmemesini sağlar. 8 MP’lik arka kamera (öndekiyle aynı), mükemmel fotoğraf kalitesi sunmuyor ancak gündelik kullanım için yeterince iyi.

Bu cihazın özellikle dikkat çekici yanı, şarj istasyonuyla onu akıllı hoparlör olarak da kullanabilmenizdir. Google Asistan komutlarını makul bir mesafeden alan uzak alan mikrofonuna sahiptir. Akıllı ekran olarak da kullanabilirsiniz.

Başka bir deyişle, bu sadece bir tablet değil, çeşitli senaryolarda kullanılabiliyor ve bu da onu bazı kullanıcılar için mükemmel bir hepsi bir arada seçeneği haline getiriyor. Kesinlikle en iyi iPad’ler veya Samsung tabletlerle karşılaştırılamaz, ancak yine de harika bir seçenek. Ve şimdi Porselen olanı %24 indirimle alabilirsiniz!telefon-1