Darkest Dungeon’ın şehir yönetimini Dota Underlords veya Super Auto Pets tarzında otomatik savaş unsurlarıyla ve Warhammer veya Dungeons and Dragons’ı anımsatan fantastik çizgi film estetiğiyle birleştiren, Gladyatör Lonca Yöneticisi Üç yılın ardından erken erişimden çıktı. Oldukça olumlu bir kullanıcı puanına sahip olan ve Football Manager ile DnD’nin sapkın aşk çocuğu gibi hisseden bu keyifli strateji oyunu, 1.0 sürümünü özel bir düşük fiyatla edinme şansıyla işaretleniyor.

Gladyatör Lonca Yöneticisi, kutuda ne yazıyorsa tam olarak onu yapar. Bu, savaşçılar, büyücüler, büyücüler ve benzerlerinden oluşan bir ekibi işe alacağınız, eğiteceğiniz ve donatacağınız güzel bir fantezi dünyasında geçen bir yönetim oyunudur. Küçükten başlayarak hedefiniz takımınızı büyük liglere taşımak ve ülkenin en prestijli turnuvalarını kazanmaktır. Şimdi, oyunun 1.0 sürümünün çıkışını kutlamak için geliştirici Entertainment Forge, oyuna katılmak ve ilk kez denemek isteyen herkese büyük bir Steam indirimi sunuyor.

Entertainment Forge, “Geçen yıl oyunu neredeyse piyasaya sürüyorduk ancak oyunu 1.0 olarak adlandırmadan önce birkaç şeyi ekleyip geliştirmek için birkaç ay daha almaya karar verdik” diyor. “Bu tabii ki on ay sürdü, ama sorun değil çünkü oyunu çok daha iyi hale getiren istenen birçok özelliği eklemek için zaman ayırdık. Bu altı yıllık gelişimden öğrendiğimiz bir şey varsa o da izleyicimizi dinlemektir. Hepiniz bize oyunu şu anki haline getirmemize yardımcı olan harika geri bildirimler verdiniz. Harika topluluğa çok ama çok teşekkürler.”

O halde 1.0 sürümü kesinlikle yeni eklemelerle doludur. Özellik sistemi, 30 yeni özelliğin eklenmesiyle birlikte büyük bir yeniden çalışma gördü. Pek sevilmeyen öğelerin çoğu, öğe yükseltme işleminin çalışma biçiminde iyileştirmeler yapılarak elden geçirildi. Öğeleriniz, özellikleriniz ve yetenekleriniz arasındaki sinerji de yükseltildi ve bunların yeni ve yaratıcı şekillerde bir araya gelmesine olanak tanındı.

Loncalara, satın alınabilecek birkaç yeni binanın yanı sıra bir güncelleme de verildi: gladyatörlerinizin özelliklerini yükseltmek için bir pota, evrensel öğe yükseltmeleri için bir atölye ve savaşçılarınızın ana istatistiklerini sıfırlamak ve yeniden tahsis etmek için bir saygı sunağı. Fraksiyon görevleri ve itibar iyileştirildi ve belirli bir fraksiyona kendinizi kanıtladıktan sonra size ödül kazanmanız için daha fazla yol sunuldu.

Gladiator Guild Manager, 1.0 lansmanını büyük Steam indirimiyle kutluyor - Renkli fantastik dünya haritasına bir bakış.

Son olarak, kullanıcı arayüzüne ses güncellemesinin yanı sıra daha erişilebilir ve kullanışlı hale getirilmesi için bir miktar cilalama yapıldı. Ayrıca, belirli önemli olaylar meydana geldiğinde eylemi durdurmak üzere özelleştirilebilen otomatik duraklatma özelliğini etkinleştirmeye yönelik yeni bir seçenek de bulunmaktadır. Entertainment Forge, “Dürüst olmak gerekirse, onsuz oynamayı seviyoruz” diyor, “ancak seçenek mevcut ve tam olarak sizin için en uygun şekilde ayarlanabilir.”

Gladiator Guild Manager artık Steam’de çıktı. 1.0 lansmanını kutlamak için, 6 Temmuz Cuma gününe kadar %50 indirimle alabilirsiniz; bu, normal fiyatı olan 14,99 $ / 12,79 £’dan yalnızca 7,49 $ / 6,39 £ indirim ödeyeceğiniz anlamına gelir. KAFA tam burada merak ediyorsanız kendiniz deneyin.

Bu hala iştahınızı tatmin etmek için yeterli değilse, 2024’te oynamanız gereken en iyi strateji oyunlarını seçtik. Bu arada, daha çok çekici olan ortamsa, en iyi fantezi oyunları sizi her türden büyülü alemlere fırlatacak. .

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2