İşinizi gittiğiniz her yere yanınızda götürmeyi seviyorsanız, ancak geleneksel bir dizüstü bilgisayar veya dizüstü bilgisayar yerine geçen devasa bir tablet ile çantanızda çok fazla ağırlık taşımak veya çok fazla yer kaplamak istemiyorsanız, Surface Go 3 şüphesiz bunlardan biridir. şu anda en iyi satın alma seçenekleriniz.

Microsoft’un 2021’de piyasaya sürülen oldukça kompakt 10,5 inçlik tabletiyle ilgili sorun, 2024’te elde edilmesinin oldukça zor olması, artık Best Buy veya Amazon gibi perakendeciler tarafından satılmaması (en azından doğrudan değil) ve yalnızca üreticisinin resmi ABD web sitesinde yer almasıdır. birkaç LTE özellikli yapılandırmada (bunlardan biri şu anda stokta yok olarak listeleniyor).

Neyse ki, Woot’un devreye girdiği yer burası, içinde Intel Core i3 bulunan Surface Go 3 modelinin yanı sıra 8 GB RAM ve 128 gig dahili depolama alanı için sınırlı bir süre için 399,99 dolar ücret alıyor. Bu, teknik olarak 599 dolarlık liste fiyatından daha düşük, bu da bunu zaten son derece cazip bir anlaşma haline getiriyor… diğer iki önemli ayrıntıyı düşünmeden önce.

Bunlardan ilki, bu uygun fiyatlı cihazı her türlü zorlu çalışma ortamında, sert yüzeylere düşme veya diğer olası hasar türleri konusunda endişelenmeden (çok fazla) kullanmanıza yardımcı olacak “ağır hizmet” koruyucu kılıftır ve diğeri ise bir kılıftır. 1 Mayıs 2027’ye kadar geçerli üç yıllık uzatılmış Microsoft garantisi.

Teknik olarak burada “açık kutu” ünitelere bakıyorsunuz, ancak Woot bunların hiçbir zaman kullanılmadığını ve hatta yukarıda bahsedilen koruyucu kılıfı takmak dışında farklı bir amaçla dokunulmadığını garanti ediyor. Yani evet, aslında tüm niyet ve amaçlara yönelik yepyeni cihazlarla uğraşıyorsunuz ve eğer merak ediyorsanız, bu yazının yazıldığı sırada üçüncü taraf bir Amazon satıcısının yapabileceği en iyi şey Woot’tan 65 dolar daha fazla ücret almaktır. Surface Go 3’ün aynı Intel Core i3/128 GB depolama/8 GB bellek yapılandırması için, paket halinde veya uzatılmış garanti olmadan.

Bu Surface Go 3 modeli, saygın bir 10. Nesil Intel Core i3 işlemciye ek olarak esnek bir katı hal sürücüsüyle birlikte gelir ve kompakt 10,5 inç PixelSense ekranı iyi (en azından) çözünürlükle donatılmıştır. 1920 x 1080 piksel. “Tüm gün” pil ömrü, şarjlar arasında 11 saatlik “tipik” kullanımla derecelendirilmiştir ve Windows 11 Pro desteği, kısıtlı bütçelere sahip birçok işkoliğin en büyük satış noktası olabilir.

Ne yazık ki, dört Benjamin’inizde klavye yok, ancak bunu 100 $ gibi düşük bir fiyata ayrıca satın alabilir ve bir kol ve bacak harcamadan geleneksel dizüstü bilgisayarınızı tamamen unutabilirsiniz.telefon-1