Nintendo Eğlence Podcast’i burada! Nintendo Direct cephesinde yanlış bir başlangıçtan sonra işler büyük bir şekilde tersine dönüyor!

Beklediğiniz gibi dörtlü, yeni Nintendo Direct’te olup biten HER ŞEYİ tartışmak için buradalar! Mario ve Luigi Kardeşliği hakkında ne düşünüyorlardı? Dragon Quest 1-3 2D-HD yeniden yapımları ne olacak? Yeni Donkey Kong limanından memnunlar mı? Veya yeni bir Mario Partisi unvanı mı alıyorsunuz? Nintendo Switch Çevrimiçi Genişletme Paketi haberlerinden bazıları için ne kadar heyecanlılar? Yoksa Marvel vs. Capcom Koleksiyonu mu? The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom karşısında şaşkına mı döndüler? Ve tabii ki METROID PRIME 4!!!!

Her oyunu parçalara ayırıp Nintendo Direct’i derecelendiriyorlar! Bunun için kemer takmak isteyeceksiniz!

O halde arkanıza yaslanın, rahatlayın ve Nintendo Eğlence Podcast’inin keyfini çıkarın!

Podcast’in gelecek bölümlerinin açılış temaları konusunda SİZİN önerilerinizi beklediğimizi unutmayın! NES, SNES, N64, Game Cube, Game Boy, Game Boy Color, Game Boy Advance veya Nintendo DS önerilerinizi Twitter üzerinden gönderin! Tri-Force Todd’a şu adresten ulaşabilirsiniz: @Guardians_ComicSkull Kid Scott’ta @SithScottveya Wario Will at @shadowz596! VE, bize podcast tanıtıcımızdan ulaşabilirsiniz @NEPPodcast!

oyun-4