Korku görsel romanı Prensesi öldür YouTuber ‘Markiplier’ın yeni Let’s Play’i sayesinde Steam’de patlama yaşıyor, bu nedenle Black Tabby Games’teki geliştiriciler hızlı bir indirim uyguluyor ve hatta oyunu almaya gücü yetmeyen herkesi oyunu korsanlaştırmaya teşvik ediyor. Elle kalemle yazılmış oyunda, öldürmek istediğin bir prensesle konuşurken, o da seni yaşamasına izin vermeye ikna etmeye çalışırken görülüyor; bunu yaparsan korkunç sonuçlarla karşılaşacaksın.

Mark ‘Markiplier’ Fischbach’ın yeni Slay the Princess videosu halihazırda yaklaşık bir milyon izlenmeye sahip, bu nedenle Black Tabby Games ekibi, oyuna Steam indirimi sunarak ve oyuncuları eğer gerekli izinlere sahip değillerse oyunu korsan oynamaya teşvik ederek tüm yeni gözleri kucakladı. şu anda para.

“Markiplier Slay the Princess serisini izleyenler için; eğer henüz kendi başınıza oynamadıysanız, en iyi izleme deneyimi, oyunu oynadıktan sonra izlemeniz olacaktır. Oyun çılgınca Black Tabby Games, X’teki görsel roman hakkında yazıyor.

“Ayrıca sen meli Markiplier Let’s Play’i izleyin, ilk bölüm son derece iyiydi. Neyse Steam Yaz İndirimi başlıyor [Thursday June 27]. İndirim beklemek istiyorsanız önce korsan satın alın. Ya da genel olarak oyunu almaya gücünüz yetmiyorsa korsan oynayın! Sırtımızı sıvamak yok ve oyunun paranıza değdiğini düşünüyorsanız daha sonra istediğiniz zaman bir kopyasını satın alabilirsiniz. Sonra da Bay Pense’yi izleyin.”

Black Tabby Games’teki ekip, oyunculara paraları yetmiyorsa Slay the Princess’i korsan olarak kullanmalarını söyledi, ancak ayrıca oyunun bir bölümünü önce ücretsiz olarak denemenize izin veren bir demo da var.

Slay the Princess ayrıca Markiplier’in yeni serisinin ilk videosunun ardından lansmandan bu yana en yüksek oyuncu sayısını gördü ve lansman rekoru olan 1.726’nın ardından 750 eş zamanlı oyuncuya ulaştı. Hatta oyunun yeni bir versiyonu da yolda; Slay the Princess – The Pristine Cut, bu sonbaharın sonlarında piyasaya sürüldüğünde üç yeni rota eklemeyi, diğer üç rotayı genişletmeyi ve yeni bir son eklemeyi planlıyor.

YouTube Küçük Resmi

Hatta birkaç ay önce büyük bir Slay the Princess güncellemesi bile vardı; ana oyunda bazı yeniden yapılanmalar, yeni diyalog bölümleri ve bazı seçimlerde yeniden çalışmalar yapılıyordu. Çek Ulusal Senfoni Orkestrası da belirli olay noktalarında bazı yeni müzikler sunuyor.

Prensesi Slay şu anda %20 indirimle satışta, bu nedenle 24 Haziran Pazartesi günü saat 9:00 PT, 12:00 ET, 17:00 BST ve 25 Haziran Salı günü saat 03:00 AEDT’ye kadar 14,39 $ / 11,99 £ ödemeyi bekleyin. Oyunu satın alabilir veya ücretsiz demoyu oynayabilirsiniz, tam burada.

Benzer tarzda bir şey istiyorsanız, Slay the Princess’ten sonra oynayabileceğiniz en iyi hikaye oyunlarına ve korku oyunlarına da sahibiz.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2