Eğer bir Galaxy telefonunuz varsa, işler artmaya başlıyor. Burada söylediğimiz, Samsung’un Hesap Makinesi uygulamasının 12.3.05.8 sürümüne güncellendiğidir. Güncelleme 4,05 MB ağırlığında ve yalnızca bazı hataları ortadan kaldırmakla kalmıyor, aynı zamanda kullanıcılara uygulamayı hesaplama yapmak için kullanırken daha sorunsuz bir deneyim sunuyor. Değişiklik günlüğü, güncelleme yoluyla uygulamaya gelen herhangi bir yeni özelliği veya değişikliği göstermez.

Güncellenen Hesap Makinesi uygulaması şu adresten yüklenebilir: Galaxy Mağazası. Uygulamayı açın ve şuraya gidin: Menü seçeneği >> Güncellemeler. Uygulama ücretsizdir ve Android 14 çalıştıran uygun Samsung telefonlara da yüklenebilir. Google Oyun mağazası. Güncelleme ayrıca şu adresten de yüklenebilir: APKAyna ancak Galaxy App Store veya Google Play Store aracılığıyla güncelleme yapmanızı öneririz.
Samsung’un ayrıca Galaxy cep telefonları için geliştirdiği Samsung Clock, Samsung Notes, Samsung Members ve Samsung Internet Tarayıcısı gibi başka uygulamaları da var. Bu uygulamaların çoğu, Android tarafından desteklenen bir Samsung cihazı kullanmanızı gerektirse de, Samsung İnternet Tarayıcısını şu adresten edinebilirsiniz: Galaxy Mağazası ve Google Oyun mağazası, tüm Android telefonlarda kullanılabilir. Ne zaman yeni bir Android cihazı ayarlasam, ilk yüklediğim tarayıcı bu olur. Evet, bu kadar iyi ve bu kadar dolu.

Toplama, çıkarma, bölme ve çarpma gibi temel hesaplamaları yapmanın yanı sıra, Samsung Hesap Makinesi uygulaması aynı zamanda mühendislik hesaplamalarını da yönetiyor ve bir öğenin alanı, bir öğenin uzunluğu ve sıcaklığa ilişkin birimleri dönüştürüyor. Ayrıca hesaplama geçmişi simgesine dokunarak açabileceğiniz bir hesaplama geçmişi işlevi de vardır. Hesaplama geçmişi panelini kapatmak için tuş takımı simgesine dokunun.

Samsung’un Galaxy cihazları Android üzerinde çalıştığı için Koreli üreticinin geliştirdiği uygulamalar, Google Hesap Makinesi, Google Saat, Google Notes ve Google Chrome gibi aynı işlevlere sahip yerel Android uygulamalarıyla rekabet ediyor. Samsung Hesap Makinesi için Galaxy Store ve Google Play Store’daki bazı incelemeler son derece olumluydu. Bu beş yıldızlı inceleme, daha önce hiç hesap makinesi uygulaması kullanmamış birinden gelmiş gibi görünüyor:

“Hesaplama şekli nefes kesici. Denklemi minimum çabayla, görünüşte çözüyor. Daha önce hiç böyle bir şey görmemiştim. Sonra telefonumu yatay moda aldım. Aman Tanrım. O kadar çok yeni şeye erişmemi sağladı ki Denklemlerimi çözmenin yolları, şimdiye kadar hesaplayabildiğimden daha fazla şey. Kusursuz Renkler, hem açık hem de karanlık mod için muhtemelen en iyi uygulamalardan biri. Benden 10/5 yıldız kullandım.”telefon-1