24 yıl sonra bile orijinali Deus Ex şimdiye kadar yapılmış en reaktif ve düşünülmüş sürükleyici simülasyonlardan biridir. Dünyaya dair her şey, JC Denton’un yükseltmeleri ve emrinizde olan tüm araçlar, sonsuz olasılıklar gibi hissettiren şeyleri sunar. Ancak bunca yıl sonra bunu avucunuzun içi gibi bileceksiniz, dolayısıyla Deus Ex rastgeleleştiricisine yapılan yeni bir güncellemenin her seviyeyi, mücadeleyi ve kararı tamamen taze hale getireceğinden emin olabilirsiniz.

Deus Ex randomizer “her şeyi alır ve her seferinde yeni bir oyun gibi ama aynı harika hikayeye sahip olmasını sağlamak için her şeyi karıştırır.” Geliştiricisi, “amaç, deneyimin tekrar oynanabilirliğini ve stratejisini artırmak” diyor. Başlangıç ​​konumları, NPC’ler, taretler, kameralar, güvenlik bilgisayarları, ekipmanlar, düşmanlar, şifreler ve çok daha fazlası her seviyede rastgele dağıtılmıştır.

Ayrıca sadece birkaç haritada rastgele bir bingo görevi tamamlamanız gereken ‘WaltonWare’ bingo modu da var. Her galibiyetten sonra zorluk daha da zorlaşıyor, ancak ikonik sürükleyici simülasyonun sınırlarını zorlamanın mükemmel bir yolu. Deus Ex halihazırda oynanabilecek en reaktif RPG’lerden biri olduğundan, rastgeleleştirici, deneyimden daha da fazlasını elde etmenin en iyi yoludur.

V3.0 yaması, uzun bir değişiklik ve ekleme serisinin en sonuncusudur ve en büyük yeni özellik, sonunda köpeği ve diğer hayvanları da sevme yeteneğidir.

Öğeler artık çöp olarak işaretlenebilir, bu da sahip olduklarınızı düşürmenizi sağlar ve bir cesedi yağmaladığınızda bunların otomatik olarak envanterinize gitmesini engeller. Çöp olarak işaretlediğiniz öğeler, istatistik değişiklikleri nedeniyle yalnızca o çalıştırmada hatırlanacak, ancak bu, tüm bu envanterlerin eleme işlemini biraz daha kolaylaştırıyor.

Casus drone güçlendirmesi artık daha az maliyetli, ancak onu patlatmak toplam on enerjiye mal oluyor ve sentetik kalp büyütme artık kendi başına enerji kullanmıyor ve bunun yerine güçlendirilmiş güçlendirmelerin maliyetini katlıyor.

Deus Ex randomizer konusunda yeniyseniz, modu indirebilir ve yaşam kalitesi iyileştirmeleriyle orijinal oyunu da oynayabilirsiniz. Alternatif olarak, her seviyede başa çıkmanız gereken düşmanların on katı olan ‘Ciddi Sam’ modunda cesaretinizi sınayın.

Modun çalışabilmesi için orijinal Deus Ex’in bir kopyasına ihtiyacınız var, ancak indirmeyi burada bulabilirsiniz. tam burada.

Deus Ex’den sonra yeniden ziyaret edebileceğiniz daha fazla klasik var; modern platformlarda sizi eğlendirecek çok sayıda inanılmaz eski oyun var. Veya bunun yerine, gelecek en büyük PC oyunlarından bazılarıyla geleceğe bakabilirsiniz.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2