CASETiFY, JUJUTSU KAISEN x CASETiFY Koleksiyonunun ikinci lansmanını kutluyor. Sınırlı sürüm koleksiyonu, cihazlarınızı anında Özel Sınıf düzeyine yükseltecek büyüleyici ve beğenilen tasarımlar sunmayı vaat ediyor.

CASETiFY, Yuji Itadori, Megumi Fushiguro, Nobara Kugisaki ve daha fazlası gibi sevilen karakterlerin yer aldığı olağanüstü bir koleksiyonu ortaya çıkarırken kendinizi JUJUTSU KAISEN dünyasına kaptırmaya hazırlanın. Büyücülerin, Lanet Kullanıcılarının ve lanetli ruhların Shibuya İstasyonu çevresinde benzeri görülmemiş bir ölçekte çarpıştığı yoğun Shibuya Olayında önemli roller oynayan bu ikonik figürler, şimdi özel Hologram kaplamalı yeni çıkan çıkartma kutularıyla ve özenle hazırlanmış diğer süslenmiş öğelerle hayat buluyor. serinin büyüleyici unsurlarıyla. Hayranlar, JUJUTSU KAISEN’den en sevdikleri karakterlerle unutulmaz bir bağlantı kurarak her tanıdık simgenin arkasındaki hikayeyi daha derinlemesine inceleme fırsatından memnun kalacaklar.

Koleksiyon aynı zamanda AirPods ve AirPods Pro için üretilen ürünleri, Apple saat kayışlarını, iPad kılıflarını, 2’si 1 arada Şarj Cihazlarını, Power Bank’leri, hızlı şarj cihazlarını ve hızlı kavramalı standları da kapsayacak.

JUJUTSU KAISEN x CASETiFY koleksiyonundan yapılan her çevrimiçi veya mağaza içi telefon kılıfı satın alımında, müşterilere özel JUJUTSU KAISEN koleksiyonluk kartlardan oluşan kör bir paket verilecek.

Jujutsu KaisenJujutsu Kaisen

JUJUTSU KAISEN x CASETiFY ikinci koleksiyonu 20 Haziran’da dünya çapında satışa sunulacak. CASETiFY Ortak Laboratuvar uygulaması (şu anda App Store’da mevcut) ve CASETiFY Studio konumlarında. İşbirliği hakkında daha fazla bilgi edinmek için şu adresi ziyaret edin: CASETiFY.com ve takip edin instagram, Facebook, Tiktok Ve heyecan. Hayranlar ayrıca JUJUTSU KAISEN’i şimdi Crunchyroll’da yayınlayarak lanetli aksiyonu yakalayabilirler.

Kaynak: Basın Bültenioyun-4