En çok katil Gün Işığında Öldü özünde öğrenmesi ve kullanması oldukça basittir. Hepsinin bir dizi gücü olmasına rağmen çoğu, anlaşılması kolay şeylere ulaşıyor. Örneğin Avcı, insanlara balta fırlatmaktan ibarettir. Michael Myers, bir miktar öldürme zamanı gelene kadar hayatta kalanlara bakıyor ve bu böyle devam ediyor. Bununla birlikte, özellikle yeni oyuncular için son derece karmaşık olan iki tane var, ancak bunların hepsi değişmek üzere.

Tekillik de bunlardan biri. Bu Dead by Daylight katili, ışınlanabilmenin yanı sıra korku oyunundaki farklı alanları gözetlemek için biyopodları kullanıyor. Hayatta kalanlar için karşı oyun, haritanın etrafına noktalı EMP’leri kullanarak güçlerini kapatmaktır; bu çok sık gerçekleşen bir şeydir. Biyopodların kullanımı ve ışınlanma çok daha basit ve çok yönlü hale getirilerek ve EMP’ler daha az cömert ve daha az kısıtlayıcı etkiye sahip olacak şekilde değiştirilerek bunların her ikisi de yaklaşan bir yamayla değiştirilecek.

Şövalye, kullanımı zor olabilecek diğer katildir ve aynı zamanda yaşam kalitesinde de büyük değişikliklere neden olur. Bunlardan ilki, hayatta kalanları kovalamak için yardımcıları çağırabileceği gücünde bir değişiklik. Daha önce bu, hayatta kalan birini kovalarken, avı ikiye katlamak için bir korumayı bırakarak büyük bir etki sağlıyordu, ancak başka yerlerde daha az kullanışlıydı. Artık Şövalyeler, daha uzun avlara muhafız göndermeye teşvik edilecek ve bir kovalamacanın ortasında kullanıldığında etkinlikleri hafif bir zayıflatılacak. Buna ek olarak Şövalyeler, otomatik rotasyona güvenmek yerine, istedikleri zaman dört koruma arasından hangisini kullanacaklarını seçebilecekler.

Her iki öldürücüyü de kullanan oyuncular şu ana kadar bu değişikliklere olumlu tepki veriyor. Singularity oyuncuları özellikle öldürücü seviyenin yeni oyuncular için düşürülmesini ve yüksek seviyeli oyun seçeneklerinin de geliştirilmesini sabırsızlıkla bekliyorlar. Knight oyuncuları daha temkinli, ancak kağıt üzerinde bu değişiklikler katilin temel yeteneklerini geliştiriyor ve farklı oynama yolları sağlıyor gibi görünüyor.

Başka yerlerde de DBD oyuncularının sevineceği pek çok şey var. Avantajlar Iron Will ve Autodidact güçlendirmeler alıyor, hayatta kalanların öldüğü kancalar yeniden doğacak, bu da daha az ölü bölge olacağı anlamına geliyor ve bu ayın geliştirici güncellemesinde çok daha fazlası var.

Güncellemenin tamamını şuradan kontrol edebilirsiniz: Gün Işığında Ölü sitesiAncak bu değişikliklerin oyuna ne zaman etki edeceğine dair henüz bir gösterge yok.

Hayatta kalanlara kimin patron olduğunu gösterme yolculuğunuzda biraz yardıma ihtiyacınız varsa, DBD öldürücü seviye listemiz sizi en iyileriyle katletmeye yönlendirecek ve mevcut DBD kodları listemiz size ücretsiz olarak küçük bir şey kazandıracak.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2