Görünüşe göre son birkaç gündür XDefiant’ta oyuncuları etkileyen büyük bir hata var ve bu, oyunu tam anlamıyla oynanamaz hale getiren bir hata. Birden fazla oyuncu XDefiant yakın dövüş hatasını bildirdi ve Ubisoft, bir sonraki yama yayınlanana kadar bu sorunun çözülmeyeceğini doğruladı.

Oyuncular Twitter ve Reddit’te bu sorun hakkında paylaşımlar yaptı ve dün Takım Ölüm Maçı modu yayınlandığında bu sorun daha da artmış gibi görünüyor.

İşte son zamanlarda ortaya çıkan raporlardan bazıları:

Denetleyici çalışmayı durduruyor
ileu/MrJ0hnnyJP içindeXDefiant

Maçın ortasında kontrollerim çalışmayı bırakıyor.
ileu/Wrath0fMe içindeXDefiant

Sorumlu Yapımcı Mark Rubin, Twitter/X’te bu hatanın bir sonraki yamada “gelecek haftanın başında” düzeltileceğini doğruladı.

Oyuncuların bu sorun çözülene kadar günlerce beklemesi berbat olsa da, bunun için şimdi uygulanabilecek bir geçici çözüm var.

Kontrol cihazının oyun tarafından tanınmasını engelleyen bu XDefiant yakın dövüş hatasını düzeltmek için oyuncuların yapması gerekenler: baba): Bu, ölüm zamanına yakın veya tam ölüm anında yakın dövüşten kaynaklanır. Bu gerçekleştiğinde, yakın dövüşü yeniden bağlayarak sorunu düzeltebilir ve sonra gidip ölebilirsiniz, tam işleve sahip olursunuz. Berbat ama yamalı olana kadar elimizdeki en iyisi bu (bunu biliyorlar ve yamayı yapacaklar)

Umarım bu etkilenenler için işe yarar. Henüz yama için belirlenmiş bir tarih olmasa da, 25 Haziran Salı günü yayınlanmasını bekliyoruz. Yayına girdikten sonra okuyucularımıza bunu mutlaka bildireceğiz. Düzeltmeyi/geçici çözümü şimdi test edin ve işe yararsa aşağıya bir yorum bırakın ve bize bildirin.

Daha fazla XDefiant Okuması:

oyun-6