Yalnızca son birkaç ayda pek çok farklı şekilde kullanıcılarda bu kadar çok hayal kırıklığına neden olduktan sonra, T mobil sonunda öfke ve yasal işlem yerine müşteri heyecanı (veya en azından rahatlama) yaratması garanti olan bir değişiklik yapıyor gibi görünüyor.

Bu, yaygın olarak Google Authenticator gibi uygulamalara göre çok daha az güvenli bir doğrulama yöntemi olarak kabul edilir ve bunu daha uygun bir yol olarak görebilecek kişiler için hala bir seçenek olmasına rağmen, artık bunu yapmazsanız “seçmek” zorunda değilsiniz. İlgili riskler konusunda kendinizi rahat hissedin.

Kısa mesajla gönderilen bir onay kodu, bilgisayar korsanları tarafından Google Authenticator aracılığıyla gönderilen benzer bir koda göre çok daha kolay bir şekilde ele geçirilebilir; bu nedenle, mümkün olduğunda ikinci T-Mobile hesap doğrulama yöntemini kullanmanızı önemle tavsiye ederiz.

Magenta, Google Authenticator desteğini “bazı güncellemeler yapmak için” kapattıktan sonra “kısa süre içinde” geri getirme vaadini yerine getirdiği için (bir değişiklik olarak) biraz övgüyü hak ediyor olsa da, mobil ağ operatörünün düzeltmesi konusunda fazla heyecanlanmak zor. Başlangıçta çok az veya hiç önceden bildirimde bulunulmadan ve yukarıdakilerden başka bir açıklama yapılmadan neden olduğu bir sorun.telefon-1