Square Enix sizden şımartmamanızı istiyor Final Fantasy 14 Dawntrail erken erişim lansmanı sırasında ve daha fazla katılamadım. Ön siparişin erken erişiminin açılması ile genişleme paketinin düzgün bir şekilde başlatılması arasında dört gün olduğu için, paylaşabileceğimiz şeyler konusunda herhangi bir kısıtlama olmayacak ancak yine de böyle bir durumda dikkatli olmakta fayda var.

Final Fantasy 14 Dawntrail’in çıkış tarihi artık çok yakın, o yüzden geldikten sonra herkesin tadını kaçırmayalım. Erken erişime yalnızca birkaç gün kala, yeni Pictomancer ve Viper işleri, dişi Hrothgar ırkı ve yeni Tural bölgesi neredeyse yaklaşıyor. Final Fantasy 14 çok daha büyümek üzere ve Square Enix kimsenin bunu bozmasını istemiyor.

Square Enix, MMORPG hakkında şunları söylüyor: “Erken erişim döneminde, Malzeme Kullanımı Lisans Sözleşmesine uyarken hangi içeriği tartışabileceğiniz, paylaşabileceğiniz veya yayınlayabileceğiniz konusunda herhangi bir kısıtlama olmayacak.” “Ancak, erken erişim kullanıcılarının lütfen dikkatli olmalarını ve spoiler ile ilgili içerik yayınlamaktan kaçınmak için ellerinden geleni yapmalarını rica ediyoruz, çünkü resmi lansmanda başlayabilecek veya kendi hızlarında oynayabilecek oyuncular var.”

Dawntrail’in hikayesinde ağlamak için pek çok neden varken, Tural’ın yaydığı eğlenceli tatil havasına rağmen, ilk oyuncuların forumlara, X’e veya Reddit’e yönelmesi ve spoiler konusunda herhangi bir uyarı vermemesi büyük bir utanç olurdu. Şu anda yalnızca Shadowbringers’dayım ve 2019 genişleme paketinin hikâyesindeki zamanaşımı beni açıkça aşmış olsa da, hâlâ spoiler ile karşılaşıyorum. Yeni oyuncuların MSQ’nun ortasında olmasından nefret ediyorum, sadece zaman çizelgelerinin her yerinde büyük spoiler olması için.

FF14 topluluğu benim deneyimime katılma konusunda büyük ölçüde olumlu bir topluluktu, bu yüzden muhtemelen endişelenecek çok fazla şeyimiz yok. Limsa’da zindanlar sırasında verilen yararlı tavsiyeler ve şakacı şakalar bana her zaman hoş geldi, bu yüzden bunun Dawntrail’e kadar uzanmasını umuyorum. Öyleyse hepimiz alalım Square Enix’in tavsiyesiEvet?

Yeni bir oyuncuysanız veya sadece bir değişiklik istiyorsanız, size şu anda oyunda olan tüm Final Fantasy 14 sınıflarının ve Final Fantasy 14 yarışlarının bir dökümünü sunuyoruz. Bir süreliğine Dragoon’daydım.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2