SNK’nin işi bitmemiş gibi görünüyor Savaşçıların Kralı XV henüz. Ölümcül Öfke: Kurtlar Şehri gelişme aşamasındadır, Samuray Saldırısı geri alma ve işbirliği karakterleri Street Fighter VI Sezon 2, onları bir parça bile yavaşlatmıyoruz. Eğer bu 90’lı yıllar olsaydı, bu destan için şimdiye kadar All-Star mücadelesine, yani Dream Match’e yaklaşıyor olurduk. Bu, geçmiş oyunlarda 98 ve 2002 oyunlarında yaptığımız gibi.

Şirket, fuarda gösterilecek özel karakter DLC geliştirmesini duyurdu. Evo 2024 Bu yıl Las Vegas’ta. Kimden beklememiz gerektiği konusuna gelince, bu hala belirsiz. Capcom’un Mai ve Terry’nin ana maça katılmasına izin vermesi sokak dövüşçüsü oyunda, tüm işaretler bir değişim olarak konuk karakterleri işaret ediyor. Belki buna benzer bir şey yaparlar Kazuya, King ve Anna çarpışıyor Savaşçıların Kralı ’96 o zamandan beri resmi manhua’da KOF Tüm Yıldızlar orada birkaç misafiri var. Bir Capcom ekibi bu noktada sandığımız kadar şüpheci olmayabilir. Ne yazık ki sadece bir karakter katılacak gibi görünüyor. Potansiyel bir Shadowloo Takımı (M. Bison, Juri ve Sagat) harika olurdu.

Rooflemonger ile yapılan bir röportajda SNK yapımcıları, King of Fighters XV için daha fazlasının olduğunu ve SNK’nin şimdiden bir sonraki filmi düşündüğünü ifade ettiler. Rooflemonger bu konunun özüne inmek için hiç vakit kaybetmiyor. SNK, henüz röportaja getireceği hiçbir somut fikir olmadan, geçerken cevap veriyor.

Bir Savaşçıların Kralı kitabı

Yeni başlayanlar için Savaşçıların Kralı, Oyun, 3 kişilik takımlar oluşturmak için çeşitli SNK serilerini başlığa özel karakterlerin yanı sıra tek bir evrende birleştiriyor. Arkasında Dövüş Sanatı, Ölümcül Öfke, ve Ikari Warriors ve Samurai Shodown gibi diğer SNK oyunları Savaşçıların Kralı yapılmış. En Savaşçıların Kralı Hikaye yaylarının sonuçlanması 3 oyun alır. 90’lı yıllarda ve 2000’li yılların başında oyunlar, rakamların devreye girmesinden önceki yıllara göre üretiliyordu.

Büyük bir değişiklikle, şu anki destan şu şekilde başladı: KOF 14, şu anda SNK çoklu evreniyle oynuyor. Samurai Shodown karakterleri ortaya çıktı ve takımlarını oluşturdular. Genellikle kadro, büyük olasılıkla kendi zaman diliminde var olacak karakterler aracılığıyla oluşturulur. Samuray Shodown 18. yüzyılda gerçekleşti. Haohmaru, Nakoruru ve Darli Dagger, savaşmak ve zamanlarının dışında kalmak için silahlara ihtiyaç duymalarına rağmen takımlarını oluşturuyor.

Tüm bu işbirliği duyurularıyla birlikte, Evo 2024 bu Temmuz, yayınlamak için sabırsızlıkla bekleyeceğiniz bir sonraki şey olabilir Yaz Oyunları Festivali Rekabet ortamı için.

Savaşçıların Kralı XV PlayStation 4’te mevcuttur | 5, Xbox Serisi X | S ve Steam(PC).oyun-4