100 dolardan daha ucuza mükemmel ses veren kulaklıklar bulmanın ne kadar zor olabileceğini biliyoruz. Hatta bazıları 100 doların altında harika kulaklıklar almanın imkansız olduğuna bile inanabilir. Siz de aynı şekilde düşünüyorsanız, bunun imkansız olmadığını, aynı zamanda bu fırsattan yararlanarak bunu hemen şimdi yapabileceğinizi söylemekten mutluluk duyuyoruz. Amazon, Olive Green Galaxy Buds 2’yi çok uygun bir fiyata satıyor. 50 dolarlık indirim, fiyatlarını %33 oranında düşürüyor. Bu fiyat indirimi sayesinde bir çifti 100 doların altında bir fiyata alabilirsiniz. Anlaşmanın ne zaman sona ereceğini asla bilemeyeceğiniz için hızlı hareket etmenizi de öneririz. Ve inanın bize, bu teklifi kaçırmak istemezsiniz çünkü Galaxy Buds 2, 100 doların altında bir fiyata çok şey sunuyor.

İlk olarak, bu adamlar kulağa harika geliyor. İkincisi, en sevdiğiniz şarkıların keyfini huzur içinde çıkarmanıza olanak tanıyan oldukça harika bir ANC’ye sahipler. Üstelik hafif ve taşıması rahat olduğundan saatlerce kulak yorgunluğu yaşamadan şarkılarınızı dinleyebilirsiniz.

Bu aynı zamanda bizi Galaxy Buds 2’nin bir başka güçlü özelliğine de getiriyor: pil ömrü. Bu minik arkadaşlar, kendi başlarına, ANC’leri kapalıyken 7,5 saate kadar, açıkken ise 5 saate kadar dinleme süresi sunuyor. Kasayı ekleyince toplam pil ömrü ANC ile 20 saate, ANC olmadan 29 saate kadar çıkıyor. Bu kadar küçük kulaklıklar için etkileyici bir pil ömrü.

Genel olarak Galaxy Buds 2, harika sesi, ANC’si ve pil ömrüyle paranızı hak ediyor. Ayrıca, şu anda alabileceğiniz en iyi kulaklıklar arasında kolayca yer alırlar. Bu nedenle, teklif hâlâ geçerliyken şimdi çok indirimli bir fiyata bir çift alın!telefon-1