512 GB depolama alanına sahip, olağanüstü performans sunan üst düzey bir yonga setiyle desteklenen, üstelik 200 $ daha ucuz bir telefon. Üstelik bir çift ücretsiz kulaklıkla birlikte geliyor. Evet! Bu fırsat size bunların hepsini sunuyor ve yapmanız gereken tek şey onu hemen ele geçirmek!

Motorola, 512 GB depolama alanına sahip üst düzey Edge+ (2023) telefonunu 200 dolarlık tatlı bir indirimle satıyor ve bu telefonu 799,99 dolardan yalnızca 599,99 dolara almanıza olanak tanıyor. Üstelik potu bir çift ücretsiz Moto Buds+ ile tatlandırıyor, bu da normalde 129,99 $’a mal olacak. Yani, bu teklifin tetiğini bugün çekerseniz toplam 329,99 $ tasarruf elde edeceksiniz!

Bu anlaşma gerçekten cazip. Öncelikle bir çift ücretsiz kulaklık alacaksınız; bunu kim istemez ki, değil mi? İkincisi, orta seviye bir fiyatına inanılmaz bir telefonu yakalamanıza olanak tanır.

Güçlü Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ve 8 GB RAM’e sahip Motorola Edge+ (2023), her görevi kolaylıkla halledebilir. Buna ek olarak, 50 MP’lik yetenekli bir ana kamera ve 60 MP’lik bir selfie kamerasıyla güzel fotoğraflar çeker. Pil ömrü de mükemmel. Gemideki 5100mAh pil, tek şarjla iki güne kadar yetecek kadar enerjiye sahiptir. Ayrıca pili bir saatten kısa sürede şarj edebilen 68W kablolu şarj desteği de mevcut.

Evet! Motorola Edge+ (2023) gerçekten dikkat çekici ve şu anda satın alabileceğiniz en iyi telefonlar arasında. Üstelik artık 200$ daha ucuza satıldığı ve hatta ücretsiz kulaklıklarla birlikte gönderildiği için daha da cazip. O halde vakit kaybetmeyin ve bu teklifin tetiğini hemen çekin!telefon-1