Yeni çok oyunculu FPS oyunu Counter-Strike 2 ve Escape From Tarkov’un dikkatli taktikleri yerine Call of Duty, XDefiant ve The Finals’ın hızlı dövüşlerine daha uygun biri olarak Histera denemeyi çok merak ettiğim bir şey. Çeşitli çağlar ve ortamlar arasında değişen, sürekli değişen bir savaş alanı ve buna uygun geniş bir silah ve ekipman yelpazesiyle, bu gelecek vaat eden yeni meydan okuyucu, ücretsiz bir Steam oyunu olarak geldi, bu yüzden kaçırmayın.

Histera’nın gerçek kancası ‘Glitch’ mekaniğidir; bu sistem, maç boyunca savaştığınız arenaların değişmesine ve değişmesine neden olur. Belirli noktalarda, arenanın tüm bölümleri arızalanmadan önce enerjiyle çatırdamaya başlayacak ve tamamen farklı bir zaman diliminde kurulabilecek tamamen yeni bir konum olarak yeniden şekillenmeden önce tüm ortamın dijital çorbaya dönüşmesine neden olacak.

Bu, bu FPS oyununda sürekli tetikte olacağınız anlamına gelir; yalnızca sürekli değişen bir haritaya uyum sağlamak zorunda kalmayacaksınız, aynı zamanda arenada aksaklıkların olduğu anlar, hazırlıksız yakalanırsanız sizi kolay bir av haline getirebilir. geride kalan açık boşluk. Bu aynı zamanda iki turun aynı hissi vermemesi gerektiği anlamına da geliyor; bu da yeni gelenlerin oyun geliştikçe daha tecrübeli oyunculara karşı ayakta durmalarına yardımcı olacak.

Farklı dönemler harita tasarımlarının ötesine geçiyor ve donanımlarınıza kadar uzanıyor. Ciritlerden tanksavar tüfeklerine, klasik II. Dünya Savaşı silahlarından tarih öncesi zehirli pompalı tüfeklere kadar her türlü seçeneğe erişebileceksiniz. Çalınacak güçlü şeyler bile var ve takım ölüm maçı ve hedefe dayalı modların karışımıyla sizi meşgul edecek pek çok şey var. Şahsen, halefinin haberlerini bekleyen büyük bir Splitgate hayranı olarak Histera’nın da buna benzer bir enerjisi var ve bu da beni denemek için heyecanlandırıyor.

Histera şu anda Steam’de erken erişimde. Tüm oyuncular için ücretsiz bir oyundur. Onu indirebilir ve oyuna başla Şu anda. Sticky Lock, tam sürümün yaklaşık altı ila 12 ay içinde geleceğini tahmin ettiğini söylüyor. Bu, yeni dönemlerin tanıtımını, ek oyun modlarını, yeni alımları ve kilidini açacak daha fazla silah ve görünümü içerecektir. Ayrıca oyunun, kazanmak için ödeme yapılmadan ve yalnızca kozmetik mikro işlemlerle oynaması ücretsiz olarak kalacağı da vurgulanıyor.

Histera, yeni bir Steam FPS'si çıktı - Ekrandaki metin okundukça değişen bir arenaya sahip, çok oyunculu bir nişancı oyunu.

“Histera’nın ne olması gerektiği ve nasıl çalışması gerektiği konusunda iyi bir kavrayışa sahip olsak da, geri bildirim almanın topluluğun her şeyi test etmesine izin vermekten daha iyi bir yolu olamaz” diyor. “Erken Erişim, geliştiriciler olarak bizim için oyuncularımızla bağlantı kurmanın mükemmel bir yoludur. Histera’nın erken geliştirme aşamasından tam sürüme (ve sonrasına) kadar nasıl geliştirilebileceğine dair görüşlerinizi almak isteriz.”

Rekabete olan susuzluğunuz gerçekten doyumsuzsa, en iyi çok oyunculu oyunlar olmak isteyeceğiniz yerdir. Ayrıca, size bir kuruşa mal olmayacak birçok harika yeni deneyim için en iyi ücretsiz Steam oyunlarına da göz atabilirsiniz.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2