Nintendo, Switch’in halefini henüz açıklamamış olsa da, en son Nintendo Direct, ilk Nintendo Switch’inizi satın almak için çok geç olmadığını kanıtladı. Hele ki bu sistem müthiş bir fiyata satılıyorsa. Hayatın mobil oyun tarafını benimsemek isteyen herkes bir puan alabilir Nintendo Switch Lite göz alıcı sarı rengiyle Walmart’ta 168,50 dolara200 $’lık normal MSRP’ye kıyasla oldukça büyük bir indirim. Bu fırsat üçüncü taraf bir satıcıya ait ancak siparişiniz Walmart tarafından gönderilecek ve gönderilecek.

Nintendo Anahtarı Lite

Switch Lite’ın, Switch’in normal veya OLED modelleri gibi bir TV’ye bağlanamadığını belirtmekte fayda var. Bu kesinlikle taşınabilir bir oyun makinesidir, ancak daha dost canlısı ve daha renkli bir tasarıma sahiptir. 32 GB dahili depolama kapasitesine sahiptir – alanınız biterse, her zaman ucuza bir microSD kartla yükseltme yapabilirsiniz – 5,5 inç LCD dokunmatik ekran ve ayrılamayan denetleyiciler. Bu, onu kompakt, taşınabilir bir cihaz arayan veya çocuklar için ilk konsol olarak arayan herkes için ideal kılar.

Her ne kadar Switch’in yaşam döngüsünün sonlarında olsa da, geniş kütüphane uzun yıllar boyunca geçerliliğini koruyacak. Geçtiğimiz yedi yılda Switch, tüm zamanların en etkileyici oyun kütüphanelerinden birini biriktirdi. Muhteşem Super Mario Bros. Wonder ve The Legend of Zelda: Breath of the Wild gibi birinci taraf oyunlara, Switch Lite’ı bağımsız oyunlar için mükemmel kılan güçlü üçüncü taraf desteğine ve Nintendo Switch Online abonelik hizmetine sahipsiniz. Retro oyun hayranlarına sunacak çok şey var. Bu fırsat Walmart aracılığıyla üçüncü taraf bir satıcı tarafından satılıyor, ancak satın alma işleminizde de her zamanki alıcı korumasına sahip olacaksınız.

Alternatif olarak Animal Crossing: New Horizons Switch Lite paketine göz atmalısınız. Bu 199 ABD doları tutarındaki paket, büyüleyici turkuaz rengi ve arka tarafında beyaz yaprak deseni olan bir Switch Lite’ın yanı sıra, ada kaçışını oluşturduğunuz keyifli ve rahat bir oyun olan Animal Crossing: New Horizons (60 ABD doları değerinde) için bir indirme kodunu içerir. hayallerinin.

Satın alma işleminizi yapmadan önce, Nintendo’nun 26 Eylül’de The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom ile aynı gün altın Zelda temalı Switch Lite’ı piyasaya süreceğini bilmelisiniz. Ön siparişler henüz yayınlanmadı ancak bir yıllık Nintendo Switch Online ile birlikte gelecek.

Normal Nintendo Switch veya Switch OLED’iniz varsa Amazon ve Walmart’taki Joy-Con denetleyicilerindeki mevcut indirimlere göz atmalısınız. Switch Lite kullanıcıları Joy-Cons’u masaüstü modunda da kullanabilirler ancak yine de 5,5 inçlik ekranla sınırlıdırlar. Ayrıca, onu desteklemek için bir stand almak isteyeceksiniz.

Satın aldığınız ürüne birkaç oyun eklemek istiyorsanız şu anda The Legend of Zelda: Link’s Awakening için harika bir fırsat var ve Romancing Saga 2’nin yeniden yapımı, Dragon Quest 3 HD-2D ve ön siparişler şu anda açık. Hatsune Miku’nun yer aldığı Fitness Boks.oyun-1