Muhtemelen şu anda dünyadaki en iyi tabletler yalnızca birkaç haftalık, ancak çok genç olmalarına ve çok etkileyici özelliklerine rağmen, 11 ve 13 inç ekranlı Apple M4 destekli iPad Pro canavarları şimdiden birçok kez indirime girdi. birkaç farklı perakendeci tarafından birkaç farklı modelde.

En son Amazon anlaşması bugüne kadarki en iyi anlaşma olabilir; pahalı ama pahalı olmayan bir teklif almanıza olanak tanır. O Özel bir fiyata, 512 GB’lık cömert dahili depolama alanına sahip en yeni iPad Pro 13 devinin pahalı versiyonu. “Standart” camlı bu yalnızca Wi-Fi yapılandırmasının maliyeti normalde 1.499 dolardır, ancak acele ederseniz gümüş ve uzay siyahı renk seçenekleri arasında seçim yapabilir ve bundan 100 dolar daha az harcayabilirsiniz.
Açıkçası burada hala uygun fiyatlı bir tablete bakmıyorsunuz, ancak bunun nedeni, yukarıda bahsedilen Apple M4 işlemcinin, bugünlerde aynı departmanda onlar için kullanılan birçok geleneksel dizüstü bilgisayardan daha hızlı olmasıdır.

Ne yazık ki, 13 inç iPad Pro’nun (2024) indirimli fiyatına klavye, ekran kalemi veya üretkenliği artıran diğer aksesuarlar dahil değildir. Bununla birlikte, bu, gittiğiniz her yere kolayca götürebileceğiniz mutlak bir çalışma atıdır ve eğlence becerileri de neredeyse rakipsizdir.

Bunun nedeni, dört hoparlörlü ses sisteminden muhteşem Ultra Retina Tandem OLED ekrana ve devasa pile kadar her şeyin… günümüzde bir tabletin ulaşabileceği kadar mükemmelliğe yakın olması ve bu konuda Apple’a güvenmenize gerek olmamasıdır. hepsi. Birkaç hafta öncesine ait derinlemesine ürün incelememiz, esasen şirketin abartılı pazarlama iddialarını tam olarak doğruluyor ve önümüzdeki birkaç yıl içinde takip edilmesi inanılmaz derecede zor olacak bir cihazın gerçek dünyadaki mükemmelliğini vurguluyor.

iPad Pro (M4) ikilisinin ana akım çekiciliğini azaltan bir şey varsa, o da doğal olarak abartılı fiyatlandırma yapısıdır. 100 dolarlık bir indirim, düzenli olarak bin beş yüz ABD dolarına satılan 13 inçlik bir model için bu kusuru tamamen telafi etmez, ancak zaten şaşırtıcı olan değer teklifi şu anda yapılıyor… çok daha şaşırtıcı.telefon-1