PDP’nin PS5 ve Xbox Series X|S (artı PC) için Riffmaster Kablosuz Gitar Denetleyicisi, bu yılın başında ön siparişe çıktığında anında tükendi. Sonraki stoklar da kısa sürede ortadan kalktı, ancak şimdi Fortnite Festivali için yeni çıkan çevre birimini alma şansınız var. GameStop’un stoklarında Xbox Series X|S Riffmaster denetleyicisi 1 ila 3 günlük ücretsiz gönderimle 130 ABD Doları karşılığında mevcuttur. Bu model aynı zamanda PC ve Xbox One ile kablosuz olarak çalışır. Kontrol cihazının PlayStation versiyonu da stokta vardı ancak o zamandan beri tükendi.

Fortnite’ın yılın en dikkate değer yeni oyun modlarından biri olan Fortnite Festival, aslında Fortnite’ın içindeki Rock Band’dir; hatta Harmonix tarafından geliştirilmiştir.

Aynı zamanda şık siyah bir tasarıma sahiptir ve kolay saklama için katlanabilir. Başka bir deyişle, geçmişin plastik gitarlarının modern bir yeniden tasavvuru. Harika bir tasarım seçeneği, boynun arkasında, ilk perdenin (düğmenin) karşısında bulunan bir analog çubuktur.

Evinizin etrafında hala iyi durumda olan eski bir Rock Band 4 gitarınız varsa, bunun Fortnite Festival ile uyumlu olması gerekir. Ancak yılların koleksiyonunu kaybetmeyi başardıysanız (ya da çok fazla konserden sonra parçalanıyorsa), Fortnite Festivali’ndeki yeni rock yıldızı kariyeriniz için bu şık yeni koleksiyonu almayı düşünün.oyun-1