Elden Ring’de, birkaç Gezici Mozole veya Yürüyen Mozoleyi bulup kullanarak patronlardan aldığınız Anıtlarınızı kopyalamak mümkündü. Ancak eminim siz de benim gibi bunların hepsini kullanmışsınızdır ve belki de bu Anıları çoğaltmaya devam etmek istersiniz. Şanslısınız çünkü bunları Elden Ring Shadow of the Erdtree ile kopyalamanın yeni yolları var. Gezici Türbeler olmasalar da aynı şeyi yapıyorlar. İşte bunu nasıl yapacağınız.

Elden Ring Shadow of the Erdtree’de Anılar nasıl çoğaltılır

Öncelikle, Wandering Mausoleum veya Walking Mausoleums’a hâlâ erişiminiz varsa, bunları Elden Ring veya Shadow of the Erdtree DLC’nin temel sürümünde Anılarınızı kopyalamak için kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak hepsini kullandıysanız, hepsi kaybolmaz çünkü DLC’de Anıları kopyalamaya devam etmenize izin verecek iki konum buldum. Eminim daha fazlası da vardır; Henüz onları bulamadım.

İlki, aynı zamanda büyücülük malzemeleri satan ve sizin için bir görev serisine sahip bir NPC’nin bulunduğu Manus Metyr Katedrali’nin yakınında bulunuyor. DLC’yi başlattığınızda bu durum ortadan kalkar.

Elden Ring Shadow of the Erdtree - Manus Metyr Katedrali çoğaltması

Elden Ring Shadow of the Erdtree - Manus Katedrali Metyr kopyası 2Elden Ring Shadow of the Erdtree - Manus Katedrali Metyr kopyası 2

İkinci konum, Cerulean Cost’taki Finger Ruins of Rhia’nın yakınındadır ve DLC’nin ilerleyen zamanlarına kadar buraya erişemeyeceksiniz. Ancak çoğaltma görevlerine ihtiyacınız varsa bu konumu ziyaret etmeyi hedefleyin.

Elden Yüzüğü Erdtree'nin Gölgesi - Gök Mavisi Maliyet çoğaltmasında Rhia'nın Parmak HarabeleriElden Yüzüğü Erdtree'nin Gölgesi - Gök Mavisi Maliyet çoğaltmasında Rhia'nın Parmak Harabeleri Elden Yüzüğü Erdtree'nin Gölgesi - Gök Mavisi Maliyet çoğaltmasında Rhia'nın Parmak HarabeleriElden Yüzüğü Erdtree'nin Gölgesi - Gök Mavisi Maliyet çoğaltmasında Rhia'nın Parmak HarabeleriShadow of the Erdtree’de çoğaltma için daha fazla konum buldukça bu makaleyi güncelleyeceğiz.

O zamana kadar neden Erdtree’nin Elden Ring Gölgesi incelememize göz atmıyorsunuz? İçinde şunu belirttik: “Erdtree’nin Elden Ring Shadow’u beklemeye değerdi. Bildiğiniz ve sevdiğiniz Elden Ring deneyiminden daha fazlasını arıyorsanız hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Shadow of the Erdtree, Elden Ring’in hikayesini ve dünyasını genişletme konusunda harika bir iş çıkarıyor. Keşif, kelimenin tam anlamıyla katmanlar halinde gelir, çünkü daha fazla dikeylik, onu yeni boyutlara taşımak için geçiş yolu açar. Ortamlar ve düşmanlar çok çeşitlidir, bu da Land of Shadow’un Elden Ring’in Lands Among’ından gerçekten farklı bir deneyim gibi hissettirmesini sağlar. Bu, saatlerce oynayabileceğiniz bol miktarda içerikle birlikte, tadını çıkarmanız için fazlasıyla yeterli olacaktır.”oyun-4