Samsung’un birkaç hafta içinde gerçekleşecek Galaxy Unpacked etkinliği için hazırlık yapmasıyla birlikte, Galaxy Z Fold 6 ve Flip 6 hakkında dedikodular dönüyor gibi görünüyor. Gelecek modellerle ilgili bazı dikkat çekici bilgiler ortaya çıktı ve tasarımın önemli yönleri ortaya çıktı. katlanabilir seri için. Yaklaşan cihazlar oldukça ses getirmiş olsa da şirketin, Galaxy Z Fold 6’nın düşündüğünüzden daha erken piyasaya sürülecek yeni bir ‘İnce’ versiyonu üzerinde çalıştığı tahmin ediliyor.

Galaxy Z Fold 6’nın Slim versiyonu muhtemelen Ekim ayında piyasaya sürülebilir, ancak yalnızca Çin’de

Samsung’un Galaxy Z Fold 6’nın iki versiyonunu piyasaya süreceği iddiasıyla ilgili haberler son birkaç aydır ortalıkta dolaşıyordu, ancak yakın tarihli bir rapora göre ihbarcı Buz Evreni Olası başlatma penceresini ve cihazın nerede kullanıma sunulacağına ilişkin ayrıntıları verir.

Galaxy W25 varyantına ilişkin gönderiye göre lansman bu yılın sonlarında gerçekleşebilir. Galaxy W25’in, iPhone 17’yi daha ince bir profille piyasaya sürmeye çalıştığı için muhtemelen Apple’dan not alarak Fold 6’dan çok daha hafif ve ince olduğu söyleniyor.

Samsung, ikinci modelde S Pen desteğini kaldırıyor olabilir; bunun nedeni, cihazın özel kalem benzeri bir aksesuara ev sahipliği yapamayacak şekilde küçültülmüş boyutları olabilir. Şirketin Çin’den sonra gelecekte ürünle küresel olarak genişlemesi ve muhtemelen Asya pazarını cihaz için bir test alanı olarak işaretlemesi bekleniyor.

Galaxy W25’in ekranı, standart Fold 6’ya kıyasla daha büyük olabilir ve kapak için farklı bir en boy oranına sahip olabilir. S Pen’in bu versiyonda kullanımdan kaldırılması bazı kullanıcıları hayal kırıklığına uğratsa da, daha ince görünüm yeni ve daha kaliteli olabilir. Önceki raporlarda Slim versiyonunun FE modeli olduğu yönündeki varsayımlar dile getirilmişti ancak Fold 6 Slim’in bu tür iddiaları boşa çıkaran sağlam bir yapıya sahip titanyum çerçeveye sahip olduğu söyleniyor.

Diğer teknik özellikler hakkında çok az bilgi mevcut olsa da, Samsung’un görsel olarak daha çekici ve daha uygun fiyatlı ikinci bir modele yönelmesinin, katlanabilir pazarda artan rekabetle mücadele etme ve şirketin pazardaki konumunu yeniden kazanmasına yardımcı olma girişimi olduğuna inanıyoruz. kategorisinde pazar lideri.

Galaxy Z Fold 6 ise Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3’ten güç alacak, 4400 mAh pil kapasitesine sahip olacak ve 7,6 inç ana ekrana ve 6,3 inç kapak ekranına sahip olacak. Modele gelen üretken AI özellikleri göz önüne alındığında, Fold 6 modelinin önceki seriye kıyasla bir fiyat artışı görmesi bekleniyor. Daha büyük ekrana, daha ince görünüme ve daha cep dostu yaklaşıma sahip ikinci bir versiyonun ortaya çıkma ihtimali kullanıcıların ilgisini çekti ve şirketin katlanabilir pazara sağlam bir şekilde adım atmasına yardımcı olacak.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

heyecan

genel-17