Dün, denge değişikliklerinin yanı sıra senkronizasyon bozukluğu düzeltmeleri de getiren büyük bir MultiVersus güncellemesi almış olsak da, bu aynı zamanda oynanışı etkileyen bir sorunu da beraberinde getirdi. Bugün, MultiVersus güncellemesi 1.32 (PS5 sürüm 1.032) 14 Haziran’da tüm platformlarda yayında ve bunun amacı giriş arabelleği düzeltmesini getirmek.

14 Haziran için MultiVersus Güncellemesi 1.32 Yama Notları:

Güncelleme: Stüdyo yamada ne olduğunu duyurdu ve tahmin edilebileceği gibi bu, giriş arabelleği düzeltmesi için.


Henüz yayınlanmış bir değişiklik günlüğü yok Player First Games’in patronu Tony Huynh’un hatayla ilgili dün yaptığı duyurunun dışında:

Bazı saldırılarda beklenenden daha uzun giriş arabelleklerine neden olan bilinen bir sorun vardır. Hazır bir düzeltmemiz var ve bu düzeltmeyi en kısa sürede çözmek için test yapıyoruz.

Bunun dışında dünkü yamadaki değişikliklerden bazılarına göz atın:

Genel

  • Artık tüm karakterler, yer tarafı saldırı kombolarında 15 karelik tekrarlı hareket kilitlemesine maruz kalacak. Bu, bireysel savaşçıların yer tarafından alternatif saldırı yapmasını ve düşmanları uzun süre boyunca sersemleterek kilitlemesini önleyecektir.
  • 1v1’de kamera minimum mesafesi artırıldı
  • Mevcut tüm Profil Simgeleri, Sancaklar, Rozetler, Halkalar ve Spiker Paketleri, Savaşçılar sekmesinin Hesap Kozmetikleri bölümünde görünecektir. Daha önce yalnızca sahip olunmayan bazı kozmetik ürünler gösteriliyordu.

Genel Hata Düzeltmeleri

  • Xbox Series X|S’de performansı etkileyen daha fazla sorun giderildi
  • Eşleşmelerin Desync’e neden olduğu 2 sorun düzeltildi
  • Bir saldırıyı savuşturmanın kurbanı her zaman savuşturma sersemletmesine neden olmaması sorunu düzeltildi

Denge değişikliklerinin tam listesi için buraya gidin.

Uygun bir değişiklik günlüğü alırsak makaleyi güncelleyeceğimizden emin olacağız.

oyun-6