Google Pixel hayranı mısınız? Favori markanızın kaliteli kulaklıklarını satın alıyorsanız kesinlikle şanslısınız. Pixel Buds Pro hâlâ Amazon’da %30 indirimli olarak satılıyor. Bu harika bir tasarruf fırsatı çünkü bunlar genellikle size yaklaşık 200 $ geri getirebilir.

Evet, Kara Cuma 2023’te tomurcuklar daha da düşük fiyatlarla görüldü, ancak gerçek şu ki Kasım ayına hâlâ epey zaman var. O zamana kadar beklemek istemiyorsanız Amazon’un mevcut anlaşmasına göz atmak isteyebilirsiniz. Bir süredir aktif olduğunu ve sınırlı süreli tasarruf fırsatı olarak markalandığını unutmayın. Bu, kullanım süresinin yakında dolabileceği anlamına geliyor. Pixel Buds Pro sezgisel kontrollere sahiptir, iyi uyum sağlar, rahattır ve aktif gürültü engelleme özelliğine sahiptir. Günümüzün ileri teknoloji kablosuz kulaklıklarında bu bir zorunluluktur ve Google kulaklıklarında kullanılan ANC, orta ve düşük seviyeli arka plan seslerini bastırmak için idealdir. Ayrıca, özellikle mükemmel bir uyum yakalarsanız, bazı yüksekleri uzak tutmak için tatmin edici bir iş çıkarır.

Bu arada, eşlik eden uygulama bir test yoluyla uyumunuzu optimize etmenize olanak tanıyarak daha iyi izolasyon elde etmenize yardımcı olur. Burada, ses düzeyini artırıp azalttığınızda sesi ayarlayan Ses Düzeyi EQ ayarını da kullanabilirsiniz. Bahsi geçmişken, bu kötü çocuklar size bas ve tizleri vurgulayarak yüksek ve net ses veriyor. Bu mutlaka bir dezavantaj değildir, özellikle de alt bas frekanslarından gelen ekstra gürültüyü takdir ediyorsanız.

Pixel Buds Pro aynı zamanda telefon görüşmeleri ve Zoom toplantıları için de idealdir, yerleşik Google Asistan’a sahiptir ve mükemmel pil ömrü sunar. Şarj başına yedi saate kadar dinleme süresi elde edersiniz. Bu durumda, etkinleştirilmiş ANC ile toplam 20 saate kadar kullanım bekleyebilirsiniz. Buna karşılık Galaxy Buds 2 Pro, şarkılarınızı şarj başına yalnızca beş saate kadar dinlemenize olanak tanır.

Google tomurcukları, ultra pahalı Bose QuietComfort Ultra kulaklıklara ve onların muhteşem ANC’sine veya Sony WF-1000XM5’in (aynı zamanda oldukça pahalı) mükemmel ses kalitesine karşı rekabet edemez. Ancak istedikleri fiyata göre harikadan da öteler! Ve pazarlıkla bir çift alabildiğinizde işler daha da iyi hale gelir. Devam edin ve Amazon’un sınırlı süreli promosyonu aracılığıyla istediğiniz renkte 140 doların altında bir fiyata sizinkini alın.telefon-1