Haziran ayının ortasındayız, dolayısıyla hâlâ büyük bir indirimli fiyata harika ses veren bir Bluetooth hoparlör almadıysanız, hızlı davranın ve bu fırsatla premium Sonos Move 2’yi hemen edinin.

Amazon, bu yetenekli müzik cihazını 113 dolarlık muhteşem bir indirimle satıyor ve hoparlörün yüksek fiyat etiketinde tam %25 indirim yapıyor. Yani, bu indirim sayesinde artık bu kötü çocuğu 350 dolardan daha düşük bir fiyata kapabilirsiniz.

Bu arada, bu size birkaç hafta önce anlattığımız anlaşmanın aynısı. Ayrıca ‘Sınırlı süreli anlaşma’ başlığı da mevcut, bu nedenle teklifin süresi yakında dolabileceğinden acele etmenizi öneririz.

2023 yılında piyasaya sürülen Sonos Move 2, 5 inç çapında, 6,3 inç genişliğinde ve 9,49 inç yüksekliğindedir. Ayrıca 6,61 pound ağırlığındadır. Neyse ki, daha kolay taşıma için yerleşik bir tutamakla birlikte geliyor.

Ancak o kadar da küçük olmayan boyutları nedeniyle, bu kötü çocuk, hassas ayarlı bir woofer’ı ve iki yüksek kaliteli tweeter’ı saklayacak yeterli alana sahiptir ve gittiğiniz her yere harika stereo ses sunar. Ayrıca Sonos uygulamasını indirmek, Sonos Move 2’nizin bas ve tiz çıkışını özelleştirmenize olanak tanır.

Bu yakışıklının dikkate değer bir özelliği, inanılmaz bir dinleme deneyimi için sese ince ayar yapmak üzere sesin odadaki duvarlardan ve mobilyalardan nasıl yansıdığını ölçmek için mikrofonları kullanan Trueplay adı verilen özelliktir.

Sağlam IP56 toza ve suya dayanıklılık derecesi sayesinde bu arkadaş aynı zamanda iyi bir dayanıklılık da sağlar. Ayrıca tek şarjla 24 saate kadar dinleme süresi sunuyor.

Yani evet! Sonos Move 2, ses özellikleri, mükemmel pil ömrü, IP56 toza ve suya dayanıklılık derecesi ve artık daha uygun fiyat etiketiyle paranızın tam karşılığını veriyor. Değerli zamanınızı boşa harcamayın ve bugün bu fırsattan yararlanın!telefon-1