Lansmanından dört yıl sonra, ulaşılması kolay tüm maden yataklarının neden burada olduğunu anlayabilirsiniz. Derin Kaya Galaktik dışarı çıkarıldı. Bu nedenle şirket yöneticilerinizin sizin için yeni direktifleri var. Daha sıkı ve daha derin sondaj yapmanın ve şimdiye kadar ulaşılması mümkün olmayan avlanma ödüllerini kazanmanın zamanı geldi. Elbette yol boyunca pek çok tehlike olacak, ancak siz ve ekibiniz bununla başa çıkabilirsiniz, değil mi? Sağ?

Deep Rock Galactic’in son sezonu yeni başladı ve muhteşem. Drilling Deeper başlıklı beşinci sezon, sizi ve madencilik cücelerinden oluşan ekibinizi, başka birini daha zengin etme yolundaki görkemli arayışınız için Hoxxes’in en derin derinliklerine gönderiyor. Piyasadaki en iyi co-op oyunlarından biri daha da büyüdü ve pek çok açıdan daha iyi hale geldi.

Bu sezon iki ana tanıtım var. Bunlardan ilki, yeni bir öncelikli öğe olan Morkite Seeds’in ele geçirilmesi etrafında dönen yeni bir görev türüdür. Bu, ekibinizle birlikte çalışmanızı, düşmanlarla savaşmanızı ve bu değerli eşyaların saklandığı jeodezin konumunu üçgenlemek için özel Rezonans Kristallerinin yerini belirlemenizi gerektirir. Bulunduğunuzda, ödülünüzü almak için mağaraların alt katlarına inersiniz, özel bir tatbikata binerek aşağıya inersiniz.

Bu görev türünün dışında bile yeni bir etkinlik var. Hoxxes’in mağaralarında yönetimin sizden almanızı istediği çok özel bir şey içeren Çekirdek Taşlar yer alacak. Bu taşlarla ilgili sorun, dokunulduğunda mağara duvarlarında yarıklar açarak yeni dehşetlerin ortaya çıkmasıdır. Bu Corespawn Crawler’lar şimdiye kadar karşılaştığınız hiçbir şeye benzemeyen bir mücadele olacağa benziyor.

Bu yeni oyun etkinliklerine ek olarak, birkaç yeni düşman ve hatta yeterince cesur olmanız durumunda oyuna daha yüksek zorluk seviyeleri eklemenin bir yolu var. Hazard 5+ modu, Hazard 5 zorluk ayarına değiştiriciler eklemenizi sağlayarak, eğer hayatta kalmayı başarabilirseniz yeni zorluklar ve daha iyi ödüller kazanmanıza olanak tanır.

Deep Rock Galactic’in beşinci sezonu çıktı ve tüm ayrıntıları şuradan kontrol edebilirsiniz: Buhar sayfası.

Ayrıca oynayabileceğiniz en iyi FPS oyunlarını içeren kılavuzumuza gidebilir veya PC’deki en iyi çok oyunculu oyunlar için seçimlerimize göz atabilirsiniz.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2