Tatile gitmek istiyor ama bütçeniz yetmiyorsa, artık her zamankinden daha ucuz bir alternatif var. DayZ, Dying Light ve Dead Island 2 gibi oyunlara benzersiz bir dokunuş katan, Enfeksiyondan Arındırılmış Bölge üssünüze başlamak için gerçek dünyadaki herhangi bir konumu seçmenize olanak tanıyan bir zombi oyunudur. Mevcut binaları merkeze veya barınaklara dönüştürüyor, ardından duvarlarınızı örüyor ve daha fazla hayatta kalanın ilgisini çekmek için güvenli bir bölge oluşturuyorsunuz.

Enfeksiyon Serbest Bölgesi çoğu hayatta kalma oyununa benzemez çünkü dünyadaki herhangi bir gerçek yerde oynayabilirsiniz. Açıkçası Londra’yı seçeceğim çünkü orası doğduğum yer ve en sevdiğim sokakların çevresini çevrelemek ve malzeme bulmak için arkadaşımın evini karıştırmaya başlamak için sabırsızlanıyorum. Oyun, seçtiğiniz bölgenin gerçek binaları ve düzenleriyle haritalar oluşturmak için OpenStreetMap’i kullanıyor; bu yüzden yaratıcı olun ve belki de hayalinizdeki tatil destinasyonuna gidin ya da kendi şehrinizin ölümsüzler tarafından istila edilmesine izin verin.

Gündüzleri savunmanızı güçlendirerek diğer hayatta kalanları çekmek için güvenli bir bölge oluşturuyorsunuz. Erzak topluyor, binaları barınaklara ve diğer kullanışlı yapılara dönüştürüyor, duvarlar inşa ediyor, yiyecek yetiştiriyor ve geceye hazırlanıyorsunuz. Güneş battıktan sonra vahşi zombiler üzerinize salıverilir ve içerideki lezzetli insanlara ulaşmak için savunmanızı aşmaya çalışırlar.

Oyun yakın zamanda büyük bir ücretsiz güncellemeye de kavuştu, bu da onu şimdi almayı daha da değerli kılıyor. Güncelleme, hayatta kalanların daha fazla savunması ve hücumu için donanımlar, yeniden büyüyen ağaçlar, yiyecek tedarikinizi yönetmenize yardımcı olacak seralar ve nüfusunuzu zirvede tutmak için bebekler gibi yeni özellikler ekliyor.

Enfeksiyondan Arındırılmış Bölge artık açık satış, 20 Haziran Perşembe gününe kadar 24,99 $ / 19,99 £ seviyesinden 19,99 $ / 15,99 £ seviyesinde her zamankinden daha ucuz. Alabilirsin tam burada.

Zaten aldıysanız veya başka bir şeyden hoşlanıyorsanız alabileceğiniz birçok başka zombi oyunu var. Veya başka şehir kurma oyunlarını deneyebilirsiniz.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2