Bunun gibi anlaşmaları gerçekten seviyoruz. Bunlar yalnızca büyük tasarruflar elde etmenize olanak sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bütçenizi zorlamadan dinleme deneyiminizi geliştirecek harika ses veren bir çift kulaklık almanıza da olanak tanır.

Başlıkta da gördüğünüz gibi bu teklif, AirPods Pro düzeyinde ANC sunmanın yanı sıra artık Amazon’da Black Friday indirimiyle sunulan Sony LinkBuds S kulaklıklarla ilgili. Evet, bu arkadaşlara yine 72$ (%36) indirim uygulanıyor ve bu fırsattan yararlanırsanız 130$’ın güneyine sizin olabilir.

Teklifin sınırlı süreli bir banner’a sahip olduğunu ve birkaç haftadır mevcut olduğunu belirtmekte fayda var. Tahminimiz bu pazar olan Babalar Günü’ne kadar indirimde kalacağı yönünde. Ancak bu süre daha erken de dolabilir, bu nedenle burada hızlı hareket etmek çok önemlidir. Tereddüt etmeyin ve hemen bir çift alın, çünkü bu kulaklıkların bu fiyata sunabileceği çok şey var.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Apple’ın üst düzey AirPod’larının gürültü engellemesiyle aynı seviyede olan üst düzey ANC’yi paketliyorlar. Ayrıca hafiftirler, rahattırlar ve mükemmel ses sunarlar. IPX4 suya dayanıklılık derecesi, kulaklıkları her yönden gelebilecek su sıçramalarına karşı koruyarak en yoğun egzersizlerde bile hayatta kalabilmelerini sağlar. Suya dayanıklı olmadıkları için onları suya daldırmaktan kaçının.

Pil ömrü de bu kadar küçük kulaklıklar için oldukça iyi; ANC açıkken 6 saate, kapalıyken ise 10 saate kadar çalma süresi sağlıyor. Kılıflarıyla birlikte toplam dinleme süreleri 20 saate kadar çıkıyor.

Sonuç olarak, Sony LinkBuds S, harika sesi, üst düzey ANC’si, iyi pil ömrü ve daha uygun fiyat etiketiyle şu anda gerçek bir pazarlık. Bu yüzden hızlı hareket edin ve Sony LinkBuds S’nizi bugün indirimli fiyatla güvence altına alın!telefon-1