Sadece 99$ karşılığında şık bir tasarıma ve çok sayıda özelliğe sahip bir Galaxy Watch, asla gerçekleşmeyecek bir rüya gibi gelebilir; ancak tüm fırsat avcılarının koruyucusu olan Şans Hanım bu hayali gerçeğe dönüştürdü.

Şaka yapmıyoruz! Bu paragrafın altındaki anlaşma düğmesine dokunduğunuzda sizi Galaxy Watch 4 Classic’in 42 mm Bluetooth modelinin yalnızca 99 $ karşılığında satıldığı Walmart’a yönlendireceksiniz. Genellikle perakendecide 159,99 dolara satılan saat şu anda 61 dolar indirimle satılıyor ve toplam maliyet 99 dolara düşüyor.

Akıllı saatin mayıs ayının sonunda bu fiyat indirimiyle satışa sunulduğunu ancak teklifin süresinin dolduğunu belirtmekte fayda var. Yani, bir geri dönüş yapıyor ve süresinin ne zaman dolacağını asla bilemeyeceğiniz için, hâlâ mevcutken bu fırsattan yararlanmanızı öneririz.

Galaxy Watch 4 Classic’in yalnızca 99 dolara sahip olabilmesinin en büyük nedeni, 2021 modeli olmasıdır. Ancak bunun sizi bir tane almaktan alıkoymasına izin vermeyin çünkü bu kötü çocuk hala piyasadaki en iyi akıllı saatler arasında yer alıyor.

Şık görünümüyle bu saat, pahalı bir takım elbiseyi kolaylıkla tamamlayabilir. Ayrıca kalp atış hızınız, uykunuz ve stres seviyeniz gibi şeyleri izleyebildiği için harika bir fitness takipçisidir. Ayrıca Samsung’un gelişmiş vücut kompozisyonu işlevselliğine sahip olduğundan EKG okumaları yapabilir ve yağ ve kas yüzdelerinizi ölçebilir.

Üstelik bu yakışıklı adam Wear OS üzerinde çalıştığı ve Google’ın Play Store’unu desteklediği için indirebileceğiniz çok sayıda saat yüzü ve uygulamanız olacak. Üstelik telefon görüşmesi desteği, akıllı bildirimler, NFC ve Google Asistan gibi yaşam tarzı işlevlerini de destekliyor.

Yani evet! 99 $ karşılığında Galaxy Watch 4 Classic kesinlikle çalıntı bir ürün. Hızlı hareket ettiğinizden ve teklif hala geçerliyken bir tane aldığınızdan emin olun.telefon-1