Fiyatı 100 doların altında olan bir çift ekonomik kablosuz kulaklıktan gerçekçi olarak ne bekleyebilirsiniz? En son teknolojiye sahip aktif gürültü engelleme teknolojisi mi? Bu, bir kuraldan çok izole bir istisnadır ve mümkün olduğu nadir durumlarda, sizi çevrenizden izole etmede Sony, Bose veya Apple gibi markaların en iyi üst düzey Bluetooth kablosuz kulaklıkları kadar etkili olmadığı açıktır.

Bu nedenle, bu kötü çocukların gürültüyü engelleme yeteneğine sahip olmadıklarını Skullcandy Crusher Evo’ya karşı koymamalısınız, bunun yerine etkileyici bas güçleriyle kafatasınızı ezmeye odaklanmalısınız. Bu ve 40 saatlik yüksek pil ömrü, tam 1 yıllık üretici garantisi kapsamındaki yepyeni, kullanılmamış, açılmamış ve hasar görmemiş üniteler için şu anda yalnızca 84,99 $ ödemeye istekli birçok pazarlık avcısı için anlaşmayı imzalayacak gibi görünüyor.

Bu olağanüstü Woot anlaşmasının (teknik olarak) 20 Haziran Perşembe gününe kadar sürmesi planlanıyor ve sadece siyah renkteki Crusher Evo’nun 199 $’lık normal fiyatından tamamen benzeri görülmemiş ve tamamen rakipsiz 115 dolar indirim yapılıyor. Bu orta sınıf Skullcandy kulaklıkların gri versiyonuna (birkaç üst seviye özelliğe sahip) sahip olmayı veya Amazon’a Amazon’un Woot kızından daha fazla güvenmeyi tercih ediyorsanız, e-ticaret devi sizden ekstra 15 $ talep edecektir. 100 dolarlık çok güzel bir indirimden sonra.

Skullcandy Crusher Evo, bu iki devasa indirimli fiyattan herhangi birinde mutlak bir değer şampiyonu olup, kullanıcıların basit ve sezgisel bir kaydırıcı yardımıyla her müzik dinleme oturumu sırasında herhangi bir noktada ne kadar kafatası parçalayan bas istediklerini seçmelerine olanak tanır. .

Skullcandy’nin “Crusher Tech” (ve yukarıda bahsedilen muhteşem pil dayanıklılık derecesi) olarak adlandırdığı şeyin dışında, Crusher Evo kulak üstü kulaklıkları aynı zamanda hem iPhone’lar hem de Android telefonlar için yerel desteğin yanı sıra yerleşik Tile teknolojisi, hızlı şarj özelliğine de sahiptir. Duvara sarılarak harcadığınız sadece 10 dakikanın ardından size dört saatlik dinleme süresi vaat eden yetenekler ve son olarak ustaca ve süper kullanışlı katlanabilir tasarım.

Tabii ki Skullcandy Crusher Evo’nun Samsung Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5’e bir alternatif olduğunu söylemiyoruz, ancak bazı doğrudan (ve genellikle daha pahalı) rakipleriyle karşılaştırıldığında, çekmeden taşımaları kesinlikle daha kolay. çok fazla (istenmeyen) dikkat.telefon-1