Pixel 7 Pro’nun birkaç hafta önce gülünç derecede uygun fiyatlı olduğunu düşünüyorsanız, Woot’un yalnızca 256 GB depolama alanına sahip çılgın yeni anlaşmasının, sayılması gereken çok sayıda olağanüstü son promosyondan sonra aklınızda kalan her şeyi uçurması neredeyse garanti.

Evet, Google’ın 2022’de piyasaya sürülen 6,7 inçlik dev stok Android’i, 999 $’lık liste fiyatından sadece 419,99 $’a muazzam bir indirimin ardından 256 gig dahili depolama alanıyla artık her zamankinden daha ucuz. Bu, 580 dolardan az bir tasarruf anlamına gelmiyor ve Tensor G2 destekli telefonun artık 999 $, 899 $ ve hatta 699 $ değerinde olmasa da, burada muhtemelen rakipsiz bir değer teklifiyle karşı karşıyasınız.
İlerlemiş yaşına rağmen Piksel 7 Pro Objektif olarak Samsung Galaxy A35’ten Motorola Edge’e (2023) kadar günümüzün en iyi bütçeli 5G telefonlarından ve evet, Google’ın kendi yeni Pixel 8a orta seviye telefonlarından da daha iyi. 120Hz yenileme hızı teknolojisine ve 3120 x 1440 piksel çözünürlüğe sahip bu çarpıcı LTPO AMOLED ekran, 500 doların altındaki segmentte kesinlikle rakipsizdir ve aynı şey, hiç şüphesiz, bu kötü çocuğun sırtına çarpan 50, 48 ve 12MP yakalayıcılar için de geçerlidir.

O zaman kesinlikle tartışamayacağınız (belki de şarj hızları dışında) 5.000 mAh büyüklüğünde bir piliniz ve sağlam ve göz alıcı metal ve cam kombinasyonundan yapılmış süper premium bir tasarımınız var. Evet, yukarıda adı geçen Google yapımı Tensor G2 işlemcisi… biraz sorun teşkil ediyor, ancak arama devinin birinci sınıf yazılım desteği, Piksel 7 Pro birkaç yıl daha sorunsuz çalışacak.

Tetiği 419,99 dolardan çekmeden önce, Woot’un burada tek bir “Hazel” renk grubunda “açık kutu” birimleri sattığını belirtmek kesinlikle önemlidir, ancak bunlar teknik olarak yeni ve kullanılmamış ve belki de daha da önemlisi tam 1 ile destekleniyor. İşlevselliği ve kusursuz kozmetik durumu konusunda sizi tamamen rahatlatacak bir yıllık Google garantisi.

Bu sizi tamamen tatmin etmezse Amazon, Obsidiyen renginde kilidi açılmış bir şey için sizden yalnızca dokuz dolar daha fazla ücret alacaktır. Piksel 7 Pro… 256 GB yerine 128 GB depolama alanıyla. Bu da gerçekten kötü bir anlaşma değil, ancak Woot’un biraz daha iyi teklifi yerine bunu tercih etmeden önce, telefonlarınızın e-ticaret devinin aksine orada da üçüncü taraf bir satıcıdan geleceğini bilmelisiniz.telefon-1