Şarjlar arasında 28 güne kadar dayanabilecek süper dayanıklı bir giyilebilir cihaz mı istiyorsunuz? Dokunmatik ekran yerine düğmelerle gezinmeyi kullanmanın sakıncası yok mu? O halde Garmin Instinct 2 muhtemelen size çok yakışacaktır. Bu GPS akıllı saat son derece dayanıklıdır ve artık normalden daha uygun fiyatlı. Normalde bileğinize takmak için yaklaşık 300$ ödemeniz gerekirdi, ancak bugün değil; Amazon onu 100$ indirimle satıyor!

Ancak şu anda sadece 200 doların altına düşmüyor. Garmin saati birkaç haftadır Amazon’un indirim bölümünde satışa sunuluyor. Bu arada Best Buy’da buna uygun bir teklif de bulabilirsiniz. Bu mağazayı tercih etmeniz durumunda Best Buy fırsatıyla 100 $ indirimden yararlanmaktan çekinmeyin.

Çoğu Garmin saati gibi bu saat de neredeyse her şeye dayanacak şekilde tasarlandı. Termal ve darbeye dayanıklı bir kasa ile yapılmıştır ve suda bile (100 metreye kadar) çalışabilir. Saat ayrıca havuz ve açık yüzme dahil çeşitli antrenmanları takip etmenize yardımcı olan birden fazla aktivite profiline sahiptir.

Ve hepsi bu değil! Harika dış mekan hayranları büyük olasılıkla yerleşik 3 eksenli pusulayı ve barometrik altimetreyi beğeneceklerdir. Alışılmadık ayarlarda yolunuzu takip ederken size daha iyi doğruluk ve daha tutarlı sonuçlar veren çok bantlı GPS’i de unutmayalım.

Elbette Instinct 2 size yalnızca birçok yerleşik spor ve gelişmiş izleme olanağı sunmakla kalmıyor; saat aynı zamanda sağlığınızı da izliyor. Pulse Ox ölçümleri, solunum, VO2 Max, kalp atış hızı takibi, kadın sağlığı analizleri, uyku takibi ve daha fazlasına sahip olursunuz.

Bunu inkar etmek mümkün değil: Aktif yaşam tarzının hayranıysanız ve gece boyunca şarj etmenin zincirlerini tamamen kırmak istiyorsanız, Instinct 2 tam size göre. Galaxy Watch 6 veya diğer en iyi akıllı saatler kadar “akıllı” olmayabilir ancak gelişmiş aktivite özellikleri ve dayanıklı tasarımıyla bunu telafi ediyor. Bu size yeterince iyi geliyorsa, devam edin ve Amazon’da 100 $ indirimle sizinkini alın.telefon-1